fbpx

Kodėl tik vienetai “deliverina” stabilius SEO rezultatus?

2023.04.04 / Aut. Donatas Viliamas

Paskutinių 9 metų “Google” algoritmo pokyčių dažnis puikiai iliustruoja kodėl vis mažiau SEO specialistų sugeba “deliverinti” realius ir svarbiausia stabilius SEO rezultatus savo klientams.

Google algoritmo pokyciai 2014-2022

Nuoroda į MOZ duomenų originalą ir kaip keitėsi “Google” per paskutinius 9 metus: https://moz.com/blog/nine-years-of-google-algorithm

Tačiau dar svarbiau suprasti, kad žema SEO kaina yra SPĄSTAI abiems pusėms.

Iš vienos pusės SEO specialistas dėl mažos kainos neturi jokios motyvacijos stengtis, todėl negali užtikrinti savo darbų, turinio ir nuorodų kokybės. (It’s just a volume game). Iš kitos pusės klientas pasmerktas tenkintis prastos kokybės turiniu, nuorodoms ir negali tikėtis tinkamo SEO specialisto įsitraukimo. (Kokybė visuomet turi kainą).

Rinkitės SEO specialistus atsakingai – ne pagal tuščius jų pažadus, ar mažiausią kainą, bet pagal realiai demonstruojamus SEO rezultatus klientams.

Jeigu jokių SEO rezultatų nėra, arba jie slepiami. Nebus nei kokybės, nei stabilumo, nei gero rezultato. Todėl jei mokate mažą kainą už SEO, visuomet įvertinkite ar tai Jums atsiperka.

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error: