fbpx

SEO paslaugos Optimizavimas paieškos sistemose

 • Nesate tikri ar jums reikalingos profesionalios SEO paslaugos? 
 • Pirmą kartą domitės el.parduotuvės SEO optimizavimu Google paieškos sistemoje?
 • O gal jau turite karčios patirties ir esate nusivylę ankstesnių SEO specialistų nekompetencija? 

Tikime, kad jus slegia nerimas dėl rezultatų, todėl išsklaidykime šią sunkią nežinią nuo pat pradžių.

Ilgametėje mūsų komandos praktikoje patikrinti 5 aiškūs žingsniai, kuriuos žengiame su visais klientais, atvesdami juos į norimus rezultatus.

Ko tikėtis? 5 žingsnių planas.

Žingsnis Nr.1. (Pažintinis pokalbis. Trukmė ~30 min.)

susipazinkime internetu

Tikslas – susipažinti su jumis ir surinkti pirminius duomenis apie jūsų verslo specifiką. To reikia, kad galėtume individualiai įvertinti jūsų SEO situaciją ir potencialą konkrečioje rinkoje. Pokalbio metu taip pat atsakysime į visus jums iškilusius klausimus dėl bendradarbiavimo eigos, įvardinsime preliminarią SEO paslaugų kainą jūsų projekte.

Šis susitikimas visiškai neįpareigojantis ir nemokamas. Tiesiog norime būti abipusiai tikri, kad galėsime sukurti jums pridėtinės vertės. Jei naudos iš SEO jūsų projekte nematysime, bendradarbiavimo net nepradėsime. Taigi jūs visiškai niekuo nerizikuojate.

rezervuoti nemokamą konsultaciją internetu

Žingsnis Nr.2 (SEO auditas + nemokama konsultacija)

nemokamas SEO auditas

Jei po pirmo susitikimo matysime, kad egzistuoja rimtas SEO potencialas, remdamiesi jūsų pateiktais duomenimis atliksime pirminį jūsų SEO situacijos auditą ir užbaigsime jį individualia konsultacija gyvai internetu. Gera žinia, kad jums visa tai vėl nieko nekainuos. Planuojama individualios SEO situacijos pristatymo trukmė iki ~1 val.

Jos metu sužinosite:

 • Kokia Jūsų prekės ženklo dabartinė SEO situacija Google paieškoje?
 • Kokios padarytos esminės SEO klaidos?
 • Ką ir per kiek laiko galima pasiekti jūsų projekte?
 • Kokia bus tiksli SEO paslaugų kaina?
 • Ar jums apskritai apsimoka profesionalios SEO paslaugos ir kokia apimtimi?

Žingsnis Nr.3 (SEO paslaugų sutarties sudarymas)

SEO sutarties pasirasymas

Šis etapas prasidės tik tuomet, jei abipusiai nusprendžiame dirbti kartu.

Sutartimi įtvirtinsime:

 • Kokius SEO ir pardavimų tikslus užsibrėžiame kartu pasiekti?
 • Ką ir kaip darysime?
 • Kaip matuosime rezultatą?

Žingsnis Nr.4 (Strateginis SEO planas)

strategija

Po bendradarbiavimo sutarties pasirašymo, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas parengsime individualiai jūsų situacijai adaptuotą strateginį SEO veiksmų planą.

Jame aiškiai įvardinsime:

 • Ką kartu sieksime įgyvendinti per 30/60/90 dienų?
 • Koks turės būti jūsų įsitraukimas?
 • Ką ir kiek atliks mūsų SEO komanda?
 • Kokie darbai bus prioritetiniai?

Strateginį SEO veiksmų planą atnaujinsime kas mėnesį ir pateiksime kartu su praėjusio mėnesio SEO darbų ataskaita.  Iš pateiktos ataskaitos per 5 minutes susidarysite aiškų vaizdą apie darbų progresą ir rezultatų dinamiką. Garantuojame, kad čia nerasite jokios jums nesuprantamos SEO terminologijos ir perteklinės techninės informacijos.

Žingsnis Nr.5 (SEO darbai – sprint’ai kas mėnesį)

vyksta SEO darbai

Suderinę SEO iniciatyvas darbo imamės komandiškai, pradėdami nuo pačių svarbiausių, kurie remiantis mūsų ilgamete patirtimi turėtų atnešti greičiausią rezultatą įtakojantį pardavimus iš Google organinės paieškos.

Kad visi suplanuoti SEO darbai būtų atlikti kokybiškai, produktyviai ir laiku, jūsų projekte dirbs:

 • SEO strategas;
 • Projekto vadovas;
 • SEO specialistas;
 • Turinio kūrėjas;
 • Nuorodų kūrimo specialistas;
 • Programuotojas (pagal poreikį).

Mes tiksliai žinome, kaip padidinti jūsų verslo pajamas iš Google organinės paieškos.

467.09% pardavimu augimas

Kad tai nėra vien tik skambūs ar tušti žodžiai patvirtina ne tik konkretaus rezultato iliustracija aukščiau. Dirbame su skirtingais el.komercijos verslais, todėl klientų SEO investicijų grąža visuomet skiriasi. Ji priklauso nuo veiklos specifikos, rinkos ir kt. veiksnių. Visa tai perskaitysite mūsų klientų sėkmės istorijose.

Dar šiek tiek apie mūsų požiūrį į SEO paslaugas..

seo paslaugos el.komercijai

Internete sklando ne viena istorija apie:

 • SEO rezultatus, kurie nei iš tolo neprimena to kas buvo žadėta.
 • SEO projektus, kurių organinis srautas nukrito ~90% per naktį ir sužlugdė verslą.
 • SEO specialistus, kurie meluoja, vėluoja ir verslo savininkų lūkesčius pavertė košmaru.

Štai kodėl jums reikalingas patikimas SEO paslaugų teikėjas, kuris jaučia realybę ir nesimėto tuščiais pažadais. Toks, kuris tiesiog įgyvendina tai kas sutarta – be nesąmonių.

Mes tvirtiname, kad absoliučiai daugumai SEO specialistų ir agentūrų visiškai nerūpi, ar jūs iš tikrųjų uždirbate pinigų iš jų suteiktų paslaugų. O žema SEO paslaugų kaina dažniausiai tėra “jaukas” naiviems klientams, kurie patiki diletantų pažadais ir nesigilina su kuo iš tikro turi reikalų.

Kaip bebūtų gaila dažniausiai dėl to kenčia smulkaus verslo atstovai, galvojantys kad keli šimtai eurų investicijų į SEO paslaugas taps jų verslo sėkmės garantu. Deja realybė skaudi. Neturint pakankamų biudžetų kai kuriais atvejais SEO tiesiog nepadės ir todėl į tai investuoti neverta. Apie tai nuolat edukuojame savo klientus, kurie to dar nesuvokia ir tai normalu, nes jie to dar nežino.

Niekuomet nekonkuruosime pigiausia SEO paslaugų kaina vien todėl, kad galėtume kliento projekte skirti tiek resursų, kad realiai iškeltume verslo pardavimus į naują lygmenį. Štai kodėl padėti galime ne visiems.

Apskritai neturint rimtos praktinės SEO projektų valdymo patirties, reikiamų resursų ir puikiai optimizuotų vidinių procesų, itin lengva pamesti fokusą ir pasiklysti komunikacijos labirintuose. To pasekoje veltui gaištamas laikas, pametami prioritetai, įsitraukiama į bereikalingus ginčus ir pokalbius ieškant kaltų. Su mūsų komanda to patirti jums tikrai neteks. Jūs investuojate į ilgametę patirtį ir profesionaliai optimizuotus procesus, kuriančius pridėtinę vertę.

“Didžiausia beprotybė yra nuolat darant tą patį tikėtis kitokių rezultatų.” (Albertas Einšteinas)

Tikime savo “know-how”, todėl jūs galite nutraukti SEO paslaugų sutartį bet kada, kai tik to pageidausite. Be jokio papildomo paaiškinimo. Visos mūsų SEO paslaugų sutartys yra NETERMINUOTOS.

Svarbiausia yra suprasti, kad esant aukštai konkurencijai SEO tai sritis, kurioje gerų norų neužtenka. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė SEO strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas. Tai “SEO generolų” misija.

Visgi kova dėl viršūnės Google paieškoje – ne trumpalaikis žaidimas, o atkaklus, niekuomet nesibaigiantis karas. Nedalyvauti šiame kare, ar neturėti pergalingos SEO strategijos, kai kam tiesiog reiškia tapti šio karo auka.

rezervuoti nemokamą konsultaciją internetu

Ką klientai sako apie mus?

Esu labai patenkintas SEOREKLAMA profesionaliu darbu, puikia komunikacija, darbo greičiu .UAB Pretendentas direktorius

SEO Generolai padėjo tvirtus pagrindus Teamhood.com platformos įsibėgėjimui. Po atliktų kompleksinių SEO darbų organinis srautas ėmė augti po daugiau nei 20% per mėnesį. Profesionali ir draugiška komanda skiria tiek dėmesio klientui, kiek reikia rezultatams pasiekti.

Tikri profesionalai, puikiai išmano savo darbą, labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šia įmone, nes per trumpa laiko tarpą sugebėjo padvigubinti pardavimus ir pasiektais rezultatais nustebina kiekviena mėnesi. Didelis Ačiu Donatui ir Laimai už tai kad niekada negaili patarimu ir profesionaliai atlikta darbą. Rekomenduoju. UAB Evinara Direktorius Artur Naruševič

Iš Seo generolų gavome daugiau nei galėjome tikėtis. Kadangi prieš tai bendradarbiavome su kita Seo įmone, turime su kuo palyginti. Aiški strategija, ką ir kodėl darome, profesionaliai atlikti darbai, puikus bendravimas ir suprantamos ataskaitos. Ačiū Donatui ir Rasai! Tegul jums viskas sekasi! Jolita Černiauskienė UAB Bijūnai prie namoJolita Černiauskienė

Aukštos SEO pozicijos mums itin svarbios, nes veikiame ypač konkurencingoje juvelyrikos rinkoje. Deja paskutiniais metais mūsų SEO situacija tik blogėjo. Per tą laiką išbandėmė ne vienus SEO specialistus kol atradome "SEO generolus". Ši SEO agentūra nuo pat pradžių išsiskyrė labai aiškia komunikacija ir kaip žadėjo ėmėsi gerinti mūsų SEO rezultatus nuo pirmos dienos. Tas buvo juntama kas mėnesį, kol galiausiai "SEO generolai" pasiekė mūsų projektui rekordiškai aukštas SEO pozicijas. Tai pirma mūsų sutikta SEO įmonė, kuri ištesėjo savo žodį ir realiai atvedė iki pačių aukščiausių rezultatų. Taip pat ne kartą davė konkrečių patarimų kaip paskatinti pardavimus internetu. Nuoširdžiai rekomenduoju. Mantas Rimkus MB “Žiedelio didmena” vadovas.

Dirba greitai, tyliai, patikimai. Aleksandras Žvirzdinas, UAB "Koliz laikrodžiai" komercijos direktorius.

Galiu drąsiai rekomenduoti. Pradėjus dirbti su Seo generolais per rekordiškai trumpą laiką pasiekėme išties įspūdingą SEO rodiklių augimą. Visada pataria, labai maloniai ir profesionaliai bendrauja. UAB Velonova

Labai šauni SEO paslaugų profesionalų komanda! Patrauklus kokybės ir kainos derinys, kadangi dirbdami tikrai įsiklauso į poreikius ir pasiūlo optimaliausią bendradarbiavimo modelį. Sėkmės jums! Rima Kazlauskaitė UADBB Edrauda direktorė

Labai profesionalus bendravimas. Dirbti su šia įmone vienas malonumas - kokybiškos paslaugos, profesionalumas, noras iš tikro pagerinti rezultatus, o ne tik užsidėti varnelę. Pasiekti rezultatai jau per trumpą laiko tarpą ir išpildyti visi lūkesčiai.

Donatą, "Seo Reklama" vadovą, pažįstame kaip puikų SEO strategą, dorą ir garbingą profesionalą, kuris nesimėto tuščiais pažadais ir su komanda nuoširdžiai siekia giluminės vertės savo klientams.

Dažnai užduodami klausimai:

Loader image

 • Kai norima padidinti pardavimus ir tikslinį potencialių klientų srautą iš organinės paieškos.
 • Kai dirbama aukštos konkurencijos rinkose ir norima pasiekti aukščiausias SEO pozicijas (dominuoti).
 • Kai SEO darbų apimtys yra didelės, ar reikalauja gilaus techninio išmanymo.
 • Kai dirbant savarankiškai, ar neturint pakankamai patirties nepavyksta pasiekti norimų rezultatų.
 • Kai norima gauti pirmus solidžius rezultatus per trumpiausią įmanomą laiką.
 • Kai netikėtai krenta svetainės organinis lankomumas. Tai ženklas, kad vyksta kažkas rimto ir į tai reikia reaguoti.

 • Daugiau pardavimų ir klientų.
 • Didesnis svetainės lankytojų srautas. Kai svetainė bus gerai optimizuota paieškos sistemoms, ji sulauks didesnio lankytojų srauto, o tai reiškia didesnį prekės ženklo žinomumą.
 • Gera reputacija. Aukštesnė vieta “Google” paieškoje suteikia verslui patikimumo. Jei Google pasitiki konkrečia svetaine, ja pasitiki ir žmonės.
 • Solidi investicijų grąža. SEO dažniausiai yra gerai atsiperkantis skaitmeninės rinkodaros kanalas.

Gerai paieškos sistemoms optimizuota el.parduotuvė visų pirma pritrauks išskirtinai tuos žmones, kurie kasdien PATYS IEŠKO Jūsų prekių. Dėl šios priežasties jie linkę gerai konvertuotis. O kuo aukščiau Google paieškoje būsite matomi organiškai, tuo daugiau potencialių klientų kasdien užsuks į jūsų el.parduotuvę. Galiausiai tai ir pradeda generuoti stabilius ir augančius pardavimus.

 • Nedarome vienkartinės svetainių SEO optimizacijos, nes tai nesukuria pakankamos vertės. Kodėl? Daugiau skaitykite čia.
 • Nedarome atskirai techninės, išorinės, ar vidinės SEO optimizacijos. Visuose projektuose dirbame holistiškai, pilna apimtimi iki konkretaus sutarto rezultato.
 • Nedirbame su verslais, kurie ką tik susikūrė savo pirmą interneto svetainę (arba ją dar tik kuria) ir tiki, kad SEO yra pats geriausias būdas pradėti verslą internete.
 • Nedirbame su verslais, kurie tikisi konkurencingose rinkose reikšmingo rezultato per 1-3 mėnesius.

Galutinės SEO paslaugų kaina konkrečiame projekte priklauso nuo tokių faktorių kaip:

 • prekių ir kategorijų kiekis
 • konkurencinės aplinkos SEO aktyvumas
 • techninių, vidinių ir išorinių SEO darbų apimtys
 • reikiamo sukurti turinio apimtys
 • komunikacijos poreikis
 • KPI’s (tikslai) kurių yra siekiama
 • šalies ir rinkos kurioje veikiama

SEO paslaugas specializuotai teikiame el.komercijos projektams (elektroninėms parduotuvėms). Visur egzistuoja rimta specifika, todėl su paslaugų verslais praktiškai nedirbame.

SEO optimizavimas - tai specialūs techniniai, bei turinio korekcijų darbai interneto svetainėse, kurie atliekami tam, kad paieškos sistemos susietų konkrečią užklausą paieškoje su konkrečia svetaine ar jos vidiniu puslapiu. Šios veiklos tikslas - paieškos sistemose užimti kuo aukštesnę vietą ir sulaukti daugiau organinio lankytojų srauto į svetainę. SEO optimizacija padeda žmonėms lengviau rasti paslaugas, prekes ar informaciją naudojantis interneto paieškos sistemomis, tokiomis kaip Google.

Turime techninės praktinės SEO patirties su šiomis turinio valdymo sistemomis:

 • OpenCart
 • Magento
 • Drupal
 • Shopify
 • Prestashop
 • WordPress (Woocommerce)
 • BigCommerce
 • Verskis.lt
 • Unikaliomis (uždaro kodo) sistemomis

Taip galime pasiūlyti savo programuotojus. Visgi praktikoje dažniausiai stengiamės bendradarbiauti su jūsų pasirinktais programuotojais, jei tik jais pasitikite.

DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: