SEO pergalėms subrendusiam verslui

Ar esate girdėję legendą apie Sizifą? Anot Homero, Sizifas buvo išmintingiausias mirtingasis, pergudravęs net patį mirties dievą Tanatą ir dėl to žmonės nustojo mirti. Už tai Sizifas sulaukė amžinos bausmės: dievai sugrąžino jį į pomirtinę karalystę ir pasmerkė amžinai risti į aukštą statų kalną didžiulį akmenį. Deja kaskart pasiekus viršūnę akmuo išsprūsta Sizifui iš rankų ir su trenksmu nurieda žemyn – ir jam tenka pradėti vargti iš naujo…

Sizifas

Ar visa tai neprimena Jūsų verslo situacijos?

 • Nestabilūs ir mažėjantys pardavimai?
 • Krentantys ir nepastovūs klientų srautai?
 • Neprognozuojami ir nepakankami užsakymai?
 • Reklama sunkiai atsiperka?
 • Netenkina esamų ar buvusių teikėjų SEO paslaugos?

Pandemija… Karantinas… Krizė…

Šį laikotarpį daugelis verslų išgyvena kaip didžiulę duobę, kurios dugno nesimato, o ateitis miglota. Tačiau kas būtų, jeigu pažvelgtumėte į šią situaciją ne kaip į duobę, o kaip į tramplyną, kuris gali suteikti Jūsų verslui pagreitį? Juk ankščiau ar vėliau krizė baigsis ir gyvenimas vėl sugrįš į normalias vėžes, kartu atnešdamas naujas galimybes. Tik ar Jūs būsite tam tinkamai pasiruošę? 

Karantinas kaip tramplynas!karantinas kaip tramplynas

Ieškote savo verslui stabilaus augimo galimybių? Tuomet SEO yra Jūsų strategija, o karantinas geriausias laikas ja pasinaudoti, nes SEO paslaugos stabilizuos ir išaugins Jūsų pardavimus.

Kodėl SEO paslaugos taip gerai veikia?

Profesionaliai atlikta svetainės ar el.parduotuvės SEO optimizacija Google paieškoje Jums pritraukia išskirtinai tuos žmones, kurie kasdien PATYS IEŠKO Jūsų prekių ir paslaugų! Dėl šios priežasties jie linkę pirkti dažniau. O kuo aukščiau “Google” paieškoje Jūs esate matomi organiškai, tuo daugiau potencialių klientų kasdien užsuka į Jūsų svetainę įsigyti Jūsų prekių ar paslaugų. Visa tai galiausiai ima generuoti stabilius, bei augančius pardavimus.

“Google” paieškoje gerai optimizuota svetainė primena pilį pastatytą ant aukšto kalno. Toks statinys visuomet yra patrauklesnis, saugesnis ir labiau geidžiamas nei tas, kuris stovi žemai ir todėl nėra taip ryškiai matomas. Be to žemiau esantį visuomet sunkiau pamatyti ir todėl lengva praeiti pro šalį.

Vilniaus Gedimino pilis

Kaip tapti matomu savo klientui?

Statistika rodo, kad “Google“ dominuoja ir užima net 86.6% paieškos sistemų rinkos.  Tai reiškia, kad Jums pakanka būti gerai randamiems tik “Google” paieškos sistemoje ir Jūs tapsite itin gerai matomi visai rinkai. Šaltinis: statista.com

Google dominuoja paieskos rinkoje

Jūsų nėra “Google” TOP10? Tuomet nėra niekur!

Faktas tas, kad #1 organinė pozicija „Google“ sulaukia virš 30% visų paspaudimų. Tai DOMINAVIMAS! Grafike žemiau matosi, kiek galite tikėtis paspaudimų užimdami konkrečią SEO poziciją “Google” paieškoje. Šaltinis: backlinko.com.

google CTR rodikliai pagal SEO pozicijas

Kaip matote, kuo žemesnės Jūsų SEO pozicijos “Google” paieškoje, tuo mažiau paspaudimų (potencialių klientų) Jūs sulauksite. Abejojate? Tuomet pabandykite prisiminti, kada jūs asmeniškai paskutinį kartą lankėtės 2-ąjame “Google” paieškos rezultatų puslapyje ir kažką pirkote?

Kaip „imti viršų“ SEO karuose?

Gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė SEO strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas. Tai SEO generolų misija.

 • +561.76% organinio srauto augimas
 • +184.26% pardavimų augimas

Organinio srauto augimas per 11 men.

Grafike aukščiau matote vieno iš mūsų kliento JAV rinkoje organinio srauto ir pardavimų rezultatus lyginant su analogišku praėjusiu periodu. Daugiau mūsų sėkmės istorijų – laimėtų mūšių ieškokite čia.

SEO pergalių garantas – 7 kertiniai elementai:

 1. SEO generolai „nevynioja į vatą“… Todėl dar nepradėję bendradarbiavimo įsigiliname į Jūsų projekto poreikius ir iš karto atskleidžiame kokios pridėtinės vertės galėsime sukurti. Jeigu būsimos vertės iš SEO optimizavimo Jūsų projekte neįžvelgiame, bendradarbiavimo net nepradedame. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate ir negaištate savo pinigų bei laiko veltui.
 2. Kiekviename projekte atliekame išsamų (6 etapų) SEO auditą ir fiksuojame Jūsų SEO situacijos “status quo”. Taip Jūs pamatote detalų vaizdą kur šiuo metu esate lyginant su Jūsų konkurencine aplinka ir kur galite būti. Toliau lieka tik suderinti, ką turėsime bendrai su Jumis nuveikti visų pirma, kad Jūsų SEO situacija imtų gerėti kuo sparčiau.
 3. Darbą su kiekvienu nauju klientu pradedame nuo strateginio SEO plano. Kurį ne vėliau kaip per 10 d. po sutarties pasirašymo sukuriame ir suderiname su Jumis. Strateginis SEO planas atnaujinamas kiekvieno mėnesio pradžioje fiksuojant jau atliktus ir planuojamus darbus. Tokiu būdu Jūs absoliučiai skaidriai matote kokius SEO optimizavimo veiksmus Jums atliekame ir planuojame. SEO generolų planuojami SEO optimizavimo veiksmai visuomet prioritetiškai orientuoti į “žemai kabančius vaisius” kurie duoda greičiausią rezultatą.
 4. Kas mėnesį teikiame personalizuotas ir itin aiškias SEO ataskaitas, orientuotas į Jūsų verslo KPI’s (esminius našumo rodiklius) bei svarbiausius tikslus, neperkraudami jų nereikalinga technine informacija. Taip Jūs per 5 min. susidarote pilną ir itin aiškų vaizdą apie SEO progresą.
 5. Holistinis požiūris. Visus projektus vertiname ne tik iš SEO, bet ir iš vartotojo patirties UX/UI perspektyvos. Todėl savo klientams teikiame vertingas rekomendacijas, ką būtina tobulinti svetainėje, kad ji generuotų vis didesnę investicijų gražą (ROI).
 6. Galinga programuotojų komanda. Mūsų strateginiai IT partneriai – UAB “AdeoWeb”. Todėl mes kartu su jais pajėgūs išspręsti praktiškai bet kurios šiuolaikiškos didelės (iki 1 milijono prekių!) el.parduotuvės technines problemas.
 7. Reikšmingi SEO rezultatai itin konkurencingose rinkose ir didžiausiuose Lietuvos el.komercijos projektuose. Tarp mūsų klientų – Lietuvos el.komercijos gigantai, patenkantys į Lietuvos el.parduotuvių TOP100. Todėl SEO generolams jokie įššūkiai nėra baisūs, ar neįmanomi.

SEO generolų misija

“Didžiausi mūšiai laimimi prieš jiems prasidedant.”
Legendinis kinų generolas Sun Tzu apie strategijos reikšmę kare.

Strateginė sesija internetu (NEMOKAMAI)

Laikas brangiausias resursas. Todėl SEO generolai dirba tik su ryžtingomis, pergalėms subrendusiomis įmonėmis (verslais).

Kreipkitės į SEO generolus jeigu:

 • Jūsų pagrindinė veikla yra pelninga ir generuoja pardavimus;
 • Jūsų tikslas – SEO dominavimas savo verslo nišoje;
 • Jūs suprantate, kad SEO nėra sprintas ir esate pasiruošę bent 6-12 mėn. bendradarbiavimui;
 • Jūsų ambicija – peržengti Lietuvos rinkos ribas ir eskportuoti savo prekes/paslaugas į Vakarų Europos, Skandinavijos, UK, JAV rinkas (neprivalomas kriterijus);
 • Jūsų el.komercijos projektas iki 1 milijono prekių (neprivalomas kriterijus).

Ar visa tai apie Jus?

Tuomet nedvejodami kreipkitės į SEO generolus. Organizuosime Jums dedikuotą strateginę sesiją internetu NEMOKAMAI. Jos metu detaliai aptarsime Jūsų projekto SEO poreikius ir galimybes. Tokiu būdu dar prieš pradėdami bendradarbiavimą labai aiškiai Jums pasakysime kokios pridėtinės vertės galėsime sukurti. O jeigu nematysime potencialo, bendradarbiavimo net nepradėsime.

Kreipkitės į mus net ir tuomet, jeigu neturite savo stiprios IT (programuotojų) komandos. Turime techninės SEO patirties pačiuose didžiausiuose Lietuvoje ir užsienio el.komercijos projektuose. Dirbame su naujausiais IT web sprendimais (PWA+SEO), kurių rezultatų nuo Jūsų tikrai neslėpsime. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.

Deja SEO generolai Jums nepadės, jeigu:

 • Jūs neturite interneto svetainės, arba ją dar tik ruošiatės sukurti;
 • Jūsų pagrindinė veikla dar negeneruoja pardavimų;
 • Jūsų verslas nepelningas;
 • Jūs nesate pasiruošę bent 6-12 mėn. SEO bendradarbiavimui;
 • Jūs tikitės pačių aukščiausių SEO rezultatų (TOP5) jau po 2-3 mėnesių.

Kodėl verta pasikalbėti su SEO generolais?

GVP – galutinis vertingas produktas kurį kuriame

Pelningi mūsų klientų verslai.

„Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes”

SEO generolai dirba tik su komandomis, kurios šiam principui pritaria. Jei norite trumpam pašokti paieškos sistemoje į viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo, kreipkitės į SEO generolus.

Rezultatai vietoje pažadų

SEO generolai – ne iš tų, kurie žada, o vėliau ieško pasiteisinimų. SEO generolai veda į tikras pergales, kurių rezultatas – išlieka. Tuo įsitikino daugybė sėkmingų Lietuvos ir užsienio verslų. (Iki 2021 m. Lietuvos rinkoje buvome žinomi kaip „SeoReklama“). Susipažinkite su SEO generolų laimėtais mūšiais.

Konkretumas vietoje poezijos

Kiekvienam mūšiui reikalingi aiškūs strateginiai ir taktiniai tikslai, o kiekvienam tikslui – adekvačios priemonės, kurių rezultatai turi būti aiškiai išmatuojami. Savo klientams teikiame aiškiais KPI’s (esminiais našumo rodikliais) paremtas SEO ataskaitas ir dirbame tik su ryžtingomis, pergalėms subrendusiomis įmonėmis.

Svarbiausias ginklas – holistinis požiūris

Kaip ir tikrame kare, „SEO karo“ samprata sparčiai keičiasi. Todėl ilgalaikės SEO pergalės, dirbtinio intelekto laikais, nebeįsivaizduojamos be holistinio SEO požiūrio į konkretaus projekto visumą, strateginio planavimo ir profesionalaus projektų valdymo. Daugiau nei 10 metų patirtis įgalina mus jau nuo pirmo bendradarbiavimo mėnesio įjungti “aukščiausią pavarą“ SEO procesuose ir ilgainiui Jūsų prekės ženklui užkariauti TOP pozicijas “Google” paieškoje.

Moralinis elgesio kodeksas

Karas be taisyklių niekur nenuveda. Todėl SEO generolai savo pavyzdžiu siekia kelti Lietuvos SEO verslo etikos standartą. Dirbdami su mumis, Jūs nedvejosite dėl mūsų SEO darbo metodų ir ataskaitų skaidrumo. Taip pat visuomet būsite tikri, kad visa informacija apie Jūsų verslą išliks konfidenciali. Tačiau svarbiausia yra tai, kad Jūsų generolas SEO mūšio lauke tarnaus tik Jums, o ne Jūsų rinkos varžovams ir konkurentams.

Domina paslaugos?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
Klientai