fbpx

SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos pardavimų skatinimui. Užtikrinsime jūsų verslo DOMINAVIMĄ “Google” organinėje paieškoje ir užauginsime tikslinį lankytojų srautą į jūsų el.parduotuvę (e-shop).  Daugiau niekada neatsisakykite savo užsibrėžtų pardavimų tikslų!

Kaip realiai „imame viršų“ SEO karuose?

 • +561.76% organinio srauto augimas
 • +184.26% pardavimų augimas

Organinio srauto augimas per 11 men.

Grafike aukščiau vieno iš mūsų klientų organinio srauto ir pardavimų rezultatai. Šį ir kitus mūsų laimėtus SEO mūšius rasite čia.

Sklando šimtai istorijų apie…

 • SEO rezultatus, kurie nei iš tolo neprimena to kas buvo žadėta.
 • SEO projektus, kurių organinis srautas nukrito ~90% per naktį ir sužlugdė verslus.
 • SEO “specialistus”, kurie meluoja, vėluoja ir verslo vadovų lūkesčius pavertė košmaru.

Pamiršti SEO? Nebūtinai.

Jums reikia SEO partnerio, kuris jaučia realybę ir nesimėto tuščiais pažadais. Tokio kuris tiesiog įgyvendina tai kas sutarta. Be nesąmonių.

Mūsų požiūris į SEO..

“Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes”.

SEO generolai dirba tik su komandomis, kurios šiam principui pritaria. Jei norite trumpam pašokti paieškos sistemoje į viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo, kreipkitės į SEO generolus.

Per daugiau nei 10 metų praktinio darbo el.komercijos projektų SEO optimizavime paieškos sistemoms, ne kartą įsitikinome, kad esant aukštai konkurencijai SEO tai sritis, kurioje gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną, kitą mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė SEO strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas. Tai “SEO generolų” misija.

10/10 el.komercijos verslų pardavimai tiesiogiai priklauso nuo kasdieninio tikslinio klientų srauto į el.parduotuvę, o būtent SEO yra vienas geriausių e-comm pardavimų kanalų.

Kodėl? Nes leidžia efektyviai pritraukti itin tikslinį lankytojų srautą, kuris PATS IEŠKO JŪSŲ! Tai reiškia, kad toks pirkėjas yra arčiausiai konversijos.

Deja dar ne visi verslai supranta, kad kova dėl viršūnės “Google” paieškos sistemoje – ne trumpalaikis žaidimas, o atkaklus, niekuomet nesibaigiantis karas. Nedalyvauti šiame kare, arba neturėti pergalingos SEO strategijos, reiškia tapti šio karo auka.

Kokia SEO strategijos reikšmė būsimiems rezultatams?

Gajus mitas, kad SEO gali daryti bet kas. Bet tuomet kodėl vidutinės ar aukštos konkurencijos rinkose reikšmingus rezultatus pasiekia ir sugeba juos išlaikyti aukštumoje tik nedidelis dalis ekspertų?

Taip yra todėl, kas pradedantys, bei nepatyrę SEO specialistai dar neturi “know-how”, kuris leidžia aukštų rezultatų pasiekti nuolat. Kitaip tariant jie turi tik teorinių žinių, bet NETURI SEO STRATEGIJOS kaip pasiekti viršūnę, joje išsilaikyti ir šį rezultatą bet kada pakartoti.

Štai kodėl jūs turite vengti priimti pasiūlymus iš SEO paslaugų teikėjų, kurie nesugeba patys savęs išsikelti savęs į Google TOP 10. Kitu atveju Jūs tiesiog rizikuojate prarasti savo laiką ir pinigus.

Gal tai tik garsiai skambantys “tušti puodai’?

Ar šiais laikais realu dominuoti “Google” paieškoje? Ir kaip šiame kontekste atrodo patys “SEO generolai”? Gal tai tik tušti žodžiai..?

seo generolu matomumas pagal 40 raktiniu

Prieš Jūsų akis neginčijamas faktas, patvirtinantis “SEO generolų” dominavimą organinėje paieškoje. Net 77% bendras matomumas Google.lt organinėje paieškoje tarp visų Lietuvoje veikiančių SEO paslaugų teikėjų net pagal 42 raktažodžius.

SEO matomumo kreive

Taip atrodo mūsų SEO matomumo dinamika Google organinėje paieškoje po prekės ženklo rebrand’ingo ir naujos svetainės versijos starto. (Anksčiau vadinomės “SeoReklama.lt”).

Lygiai to paties rezultato siekiame visiems be išimties savo klientams, ieškantiems strateginių SEO partnerių savo verslo tvarumui ilguoju periodu.

Norite pamatyti realius rezultatus kuriuos pasiekėme savo klientams? Rezervuokite nemokamą konsultaciją.

90% specialistų neturi SEO strategijos!

Mes tvirtiname, kad ~90% SEO specialistų Lietuvoje (9 iš 10) dirba pasenusiais modeliais ir neturi SEO strategijos. Būtent todėl jie niekuomet nedemonstruoja aukštų rezultatų, arba jų pasiekimai laikini.

Jie tiesiog nesupranta, kad joks sausas techninis, įrankių sugeneruotas SEO auditas, niekada neparodys projekto SEO potencialo ir dažnai neatskleis aiškios problematikos. Tam reikalingas holistinis SEO požiūris, kuris ateina tik su patirtimi.

“Black Hat” rizika!

Besikreipiantys nukentėję klientai ir mūsų faktiniai duomenys rodo, kad Lietuvoje egzistuoja reali rizika pasamdyti SEO paslaugų teikėjus, naudojančius Google draudžiamas – “Black Hat” SEO taktikas. Todėl ypač turėtumėte vengti asmenų, konkuruojančių žemiausios kainos kriterijumi. Nes žema kaina, dažniausiai yra jaukas.

Kokiu keliu eisite Jūs?

“Didžiausia beprotybė nuolat darant tą patį tikėtis kitokių rezultatų.”

Šią legendinę frazę yra pasakęs žymiausias visų laikų fizikas Albertas Enšteinas.

Todėl jums teks apsispręsti kokiu keliu verta eiti toliau? Bandyti ir toliau šalinti “sausas” technines SEO problemas, ar dirbti pasenusiais metodais tikintis, kad visa tai reikšmingai pagerins Jūsų padėtį.

Arba nusiteikti bent 6 mėn. trukmės SEO procesui, orientuotam į esminius KPI’s, kurio metu privalu identifikuoti svarbiausią problematiką, atrasti esmines galimybes, sudaryti strateginių SEO veiksmų planą ir nuo pirmų dienų imtis nuoseklaus darbo pagal jį.

Visa tai neįmanoma be holistinio SEO požiūrio ir individualios strategijos. Kaip ir be minimalaus Jūsų įsitraukimo į kai kurių problemų sprendimus.

Kas yra holistinės SEO paslaugos?

generolas

“Didžiausi mūšiai laimimi prieš jiems prasidedant.” / Sun Tzu /

Mūsų komandai SEO, tai lyg automobilis, kurį sudaro 3 dalys (vidinė, išorinė ir techninė). Tikriausiai sutiksite, kad joks automobilis nebus patrauklus, jeigu jo techninė dalis bus netvarkinga. Pvz. neveikia stabdžiai, neužsiveda variklis ir t.t.

Tas pats su automobilio vidumi. Jeigu automobilis “prišnerkštas”, tikrai nei vienas klientas nenori sėsti į tokį. Todėl visų pirma reikės jį iškuopti iš vidaus.

Galiausiai automobilio išorė taip pat labai svarbi. Joks automobilis netrauks kliento akies, jeigu jis bus surūdijęs, purvinas, sulamdytas, prastais ratlankiais ar subraižytas.

Nors visa tai tėra metafora, bet kalbant apie holistinį SEO požiūrį ji puikiai čia tinka. Holistinės SEO paslaugos, tai kompleksas konkrečių veiksmų, kuriuos būtina atlikti, norint įtikti Google paieškos sistemai ir visų pirma pačiam vartotojui. Tačiau svarbiausia, kad atliekami darbai koreliuotų su pardavimais. Kitu atveju tai būtų tik laiko ir pinigų švaistymas.

Kaip tą pasiekti?

Perkelkite šią įtampą ir sunkią naštą ant mūsų pečių

Jums, kaip verslo savininkui ar marketingo skyriaus vadovui, svarbiausia yra suprasti, kad ir koks geras būtų vienas SEO specialistas, jis niekuomet nepajėgs padaryti tiek, kiek padarys organizuota SEO profesionalų komanda. Tai ypač svarbu didesnės apimties el.komercijos projektuose.

Tas pats liečia SEO strategiją. Kad ir kokia ji gera būtų, svarbu ją tinkamai ir nuosekliai įgyvendinti. Praktikoje neretai tai yra labai sunku. Tai dažniausiai nutinka dideliuose projektuose, kai į projekto komunikaciją įtraukiami skirtingų padalinių žmonės, o SEO problemos yra sisteminės, su įvairiais blocker’iais, kurie negali būti vienu metu pašalinti. Neturint tokių projektų valdymo patirties, bei reikiamų resursų, itin lengva pamesti fokusą ir pasiklysti komunikacijos labirintuose. To pasekoje veltui gaištamas laikas, pametami prioritetai, įsitraukiama į bereikalingus ginčus ir pokalbius ieškant kaltų..

“SEO generolai” turi viską. Ir puikią SEO profesionalų komandą, ir pergalingas strategijas, ir laiko patikrintus vidinius procesus. Visa tai leidžia mums jau nuo pirmos dienos klientų projektuose įjungti aukščiausią pavarą ir darbuotis pagal strateginį SEO planą su aiškiu fokusu į “deliverables”.

Štai kodėl Jūs turėtumėte bent pasikalbėti su mumis apie tai ar Jums verta turėti vieną SEO žmogų “In-house”, ar SEO profesionalų komandą. Jei tik pageidausite, mes objektyviai įvertinsime jūsų šiuo metu samdomo personalo atliekamų SEO darbų efektyvumą siekiant Jums svarbiausių tikslų ir tai Jums NIEKO NEKAINUOS.

Mes puikiai suprantame Jūsų kaip verslo savininko, ar marketingo skyriaus vadovo problemas ir todėl esame pasiruošę nuimti visas įtampas ir sunkią naštą dėl prastų SEO rezultatų nuo Jūsų pečių. Jums tereikia susisiekti su mumis ir įsitikinsite, kad tai nėra vien tušti žodžiai. Rezervuoti nemokamą konsultaciją.

Ar SEO paslaugos gali būti be rizikos?

Mes sakome taip, nes tikime savo komandos “know-how” ir profesionaliu procesų valdymu. Jūs galite nutraukti SEO paslaugų sutartį bet kada, kai tik pageidausite be jokio papildomo paaiškinimo. Tai reiškia, kad visos mūsų SEO paslaugų sutartys yra NETERMINUOTOS.

Tačiau lygiai taip pat turite žinoti, kad solidūs rezultatai ateina per 6-12 mėn. Nepaisant to, mes garantuojame, kad jau nuo pirmo mėnesio jūs aiškiai pamatysite, ar verta pasitikėti “SEO generolų” komandos kompetencija ir atliekamais darbais.

Kokios yra mūsų SEO paslaugų apimtys?

SEO paslaugas verslams teikiame holistiškai, pilna apimtimi iki rezultato, ir darome tai tiesiog geriau nei kiti. Pagal kiekvienam klientui individualią SEO strategiją, teikiame pilną SEO paslaugų spektrą kurį priklausomai nuo situacijos apima:

 • SEO strategija
 • Konkurencinės aplinkos analizė
 • Raktinių žodžių analizė ir tyrimas
 • Vidinis SEO (On-page)
 • Išorinis SEO (Link building)
 • Techninis SEO
 • Lokalus SEO
 • Apsauga nuo negatyvaus SEO atakų
 • Turinio strategija ir kūrimas
 • Konversijų optimizavimas
 • SEO migracija iš senos į naują svetainės versiją
 • SEO pozicijų atstatymas po “Google” nuobaudų.

Kokiose rinkose teikiame SEO paslaugas?

Dirbame Lietuvoje, Baltijos šalyse, JAV, UK, Vakarų Europoje ir Skandinavijoje.

Kokia bus SEO komandos sudėtis Jūsų projekte?

 • SEO strategas/analitikas;
 • SEO specialistas;
 • projekto vadovas;
 • turinio kūrėjai;
 • nuorodų kūrimo specialistas;
 • programuotojas (pagal poreikį).

Kokia yra SEO paslaugų kaina?

Kiekvieno el.komercijos projekto galutinė SEO paslaugų kaina labai individuali, nes priklauso nuo tokių faktorių kaip:

 • prekių ir kategorijų kiekis
 • konkurencinės aplinkos aktyvumas
 • techninių, vidinių ir išorinių SEO darbų apimtys
 • turinio strategijos apimtys
 • komunikacijos poreikis
 • KPI’s kurių yra siekiama

Štai kodėl iš karto įvertinti galutinę SEO paslaugų kainą yra tiesiog neįmanoma.

Norite sužinoti galutinę SEO paslaugų kainą savo projekte? Rezervuokite nemokamą konsultaciją ir mes įvertinę Jūsų SEO situaciją atsakysime į šį klausimą skaidriai ir išsamiai.

Ar profesionalios SEO paslaugos atsiperka?

Gera žinia, kad Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate. Visais atvejais mes visų pirma NEMOKAMAI atliksime pirminį SEO vertinimą ir iš karto įvardinsime kiek, ir kokios konkrečiai pridėtinės vertės galėsime sukurti jūsų verslui.  Jeigu nematysime savo darbų vertės jūsų projekte, bendradarbiavimo net nepradėsime aiškiai išsakydami jums savo motyvus.

Kodėl “SEO generolai”?

 1. Jeigu vertės iš savo būsimų darbų Jūsų projekte neįžvelgsime, bendradarbiavimo net nepradėsime. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.
 2. Profesionalios SEO paslaugos prioritetiškai orientuotos į pardavimus ir “žemai kabančius vaisius”.
 3. Kiekvienam klientui sudarome individualų strateginį SEO planą, su fokusu į “deliverables”.
 4. Strateginis SEO darbų planas atnaujinamas kiekvieno mėnesio pradžioje fiksuojant jau atliktus ir planuojamus darbus. Taip skaidriai matote kokius veiksmus atliekame, bei planuojame.
 5. Mūsų galia – puikiai optimizuoti darbų procesai ir efektyvi komunikacija.
 6. Aiškios ataskaitos, orientuotos į esminius verslo KPI’s bei svarbiausius tikslus. Vos per 5 min. Jūs susidarote pilną ir aiškų vaizdą apie SEO progresą jūsų projekte. Jokios perteklinės ir nesuprantamos techninės informacijos.
 7. Holistinis požiūris. Savo klientams teikiame rekomendacijas, ką tobulinti, kad verslas generuotų vis didesnę investicijų grąžą.
 8. Galinga programuotojų komanda. Esame pajėgūs išspręsti praktiškai bet kurios šiuolaikiškos didelės (iki 1 milijono prekių!) el.parduotuvės technines problemas.
 9. Rezultatai vietoje pažadų. Tarp mūsų klientų yra ne vienas el.komercijos projektas, patenkantis į Lietuvos el.parduotuvių TOP100.
 10. Neslepiame savo pergalių ir atvirai jomis dalinamės.
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą