SEO paslaugosĮ pergales, kurių rezultatai išlieka!

1.
EL.KOMERCIJAI

Stabilūs tiksliniai pirkėjų srautai iš organinės paieškos Jūsų el.prekybai. Užkurkime Jūsų verslo variklį dar neregėta galia!

2.
EKSPORTUI

Eksportas – svarbiausias perspektyvių lietuviškų verslų tikslas. Paverskime Jūsų verslo ambiciją realybe ir perženkime Lietuvos rinkos ribas!

3.
B2B/B2C

Iškelkime Jūsų paslaugas Google organinėje paieškoje į TOP10 ir konvertuokime svetainės lankytojus į pelningus užsakymus.

Ar esate girdėję legendą apie Sizifą?

Anot Homero, Sizifas buvo išmintingiausias mirtingasis, pergudravęs net patį mirties dievą Tanatą ir dėl to žmonės nustojo mirti. Už tai Sizifas sulaukė amžinos bausmės: dievai sugrąžino jį į pomirtinę karalystę ir pasmerkė amžinai risti į aukštą statų kalną didžiulį akmenį. Deja kaskart pasiekus viršūnę akmuo išsprūsta Sizifui iš rankų ir su trenksmu nurieda žemyn – ir jam tenka pradėti vargti iš naujo.

Sizifas

Ar tai neprimena Jūsų situacijos?

 • Nestabilūs ir mažėjantys pardavimai?
 • Krentantys ir nepastovūs klientų srautai?
 • Neprognozuojami ir nepakankami užsakymai?
 • Reklama sunkiai atsiperka?
 • Reklamuojatės patys, bet nespėjate arba netenkina rezultatai?
 • Lyg to būtų negana dar ir verslo aplinka pasikeitė iš esmės?

Pandemija… Karantinas… Krizė…

Šį laikotarpį daugelis verslų išgyvena kaip didžiulę duobę, kurios dugno nesimato, o ateitis miglota. Tačiau kas, jeigu pažvelgtumėte į šią situaciją ne kaip į duobę, o kaip į tramplyną, kuris gali suteikti Jūsų verslui pagreitį? Juk reikia išgyventi dabartinę nelengvą situaciją. Be to ankščiau ar vėliau krizė baigsis ir gyvenimas grįš į normalias vėžes, kartu atnešdamas naujas galimybes. Ar Jūs tam tinkamai pasiruošę? 

Karantinas kaip tramplynas!karantinas kaip tramplynas

SEO paslaugos augina ir stabilizuoja pardavimus. Todėl jeigu Jūs ieškote savo verslui stabilaus augimo galimybių, tuomet SEO yra Jūsų strategija ir karantinas geriausias laikas ja pasinaudoti.

Kodėl SEO optimizavimas gerai veikia?

Profesionaliai atlikta svetainės ar el.parduotuvės SEO optimizacija Google paieškoje Jums pritraukia išskirtinai tuos žmones, kurie kasdien PATYS IEŠKO Jūsų prekių ir paslaugų! Dėl šios priežasties jie linkę pirkti dažniau. O kuo aukščiau “Google” paieškoje Jūs esate matomi organiškai, tuo daugiau potencialių klientų kasdien užsuka į Jūsų svetainę įsigyti Jūsų prekių ar paslaugų. Visa tai galiausiai ima generuoti stabilius, bei augančius pardavimus.

Gerai “Google” paieškoje optimizuota svetainė primena pilį pastatytą ant aukšto kalno. Toks statinys visuomet yra patrauklesnis, saugesnis ir labiau geidžiamas nei tas, kuris stovi žemai ir todėl nėra taip ryškiai matomas. Be to žemiau esantį visuomet sunkiau pamatyti ir todėl lengva praeiti pro šalį.

Vilniaus Gedimino pilis

Kaip tapti matomu savo klientui?

Statistika rodo, kad “Google“ dominuoja ir užima net 86.6% paieškos sistemų rinkos.  Tai reiškia, kad Jums pakanka būti gerai randamiems tik “Google” paieškos sistemoje ir Jūs tapsite itin gerai matomi visai rinkai. Šaltinis: statista.com

Google dominuoja paieskos rinkoje

Jūsų nėra “Google” TOP10? Tuomet nėra niekur!

Faktas tas, kad #1 organinė pozicija „Google“ sulaukia virš 30% visų paspaudimų. Tai DOMINAVIMAS! Grafike žemiau matosi, kiek galite tikėtis paspaudimų užimdami konkrečią SEO poziciją “Google” paieškoje. Šaltinis: backlinko.com.

google CTR rodikliai pagal SEO pozicijas

Kaip matote, kuo žemesnės Jūsų SEO pozicijos “Google” paieškoje, tuo mažiau paspaudimų (potencialių klientų) Jūs sulauksite. Abejojate? Tuomet pabandykite prisiminti, kada jūs asmeniškai paskutinį kartą lankėtės 2-ąjame “Google” paieškos rezultatų puslapyje ir kažką pirkote?

Kaip „imti viršų“ SEO karuose?

Gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė SEO strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas. Tai SEO generolų misija.

 • +561.76% organinio srauto augimas
 • +184.26% pardavimų augimas

Organinio srauto augimas per 11 men.

Grafike aukščiau matote vieno iš mūsų klientų US rinkoje organinio srauto ir pardavimų rezultatus lyginant su analogišku praėjusiu periodu. Daugiau mūsų sėkmės istorijų – laimėtų mūšių ieškokite čia.

Pergalių garantas – 7 kertiniai elementai:

 1. SEO generolai „nevynioja į vatą“… Todėl dar nepradėję bendradarbiavimo įsigiliname į Jūsų projekto poreikius ir iš karto atskleidžiame kokios pridėtinės vertės galėsime sukurti. Jeigu būsimos vertės iš SEO optimizavimo Jūsų projekte neįžvelgiame, bendradarbiavimo net nepradedame. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate ir negaištate savo pinigų bei laiko veltui.
 2. Kiekviename projekte atliekame išsamų (6 etapų) SEO auditą, kuriuo užfiksuojame esamos SEO situacijos “status quo”. Taip Jūs pamatote detalų vaizdą kur šiuo metu esate lyginant su Jūsų konkurencine aplinka. Toliau lieka tik suderinti, ką turėsime bendrai su Jumis nuveikti visų pirma, kad SEO situacija imtų gerėti kuo sparčiau.
 3. Ne vėliau kaip per 10 d. po sutarties pasirašymo sudarome bei suderiname su Jumis strateginių ir taktinių SEO veiksmų planą. Jį atnaujiname kiekvieno mėnesio pradžioje fiksuodami atliktus ir planuojamus darbus. Tokiu būdu Jūs absoliučiai skaidriai matote kokius SEO optimizavimo veiksmus Jums atliekame ir planuojame. Negana to, SEO generolų planuojami SEO optimizavimo veiksmai visuomet prioritetiškai orientuojami į “žemai kabančius vaisius” kurie duoda greičiausią rezultatą.
 4. Kas mėnesį teikiame personalizuotas ir itin aiškias SEO ataskaitas, orientuotas į Jūsų verslo KPI’s (esminius našumo rodiklius) bei svarbiausius tikslus, neperkraudami jų nereikalinga technine informacija. Taip Jūs per 5 min. susidarote pilną, ir svarbiausia itin aiškų vaizdą apie Jūsų projekto SEO progresą.
 5. Holistinis požiūris mums leidžia visus projektus vertinti ne tik iš SEO, bet ir iš vartotojo patirties UX/UI perspektyvos. Todėl savo klientams suteikiame vertingų rekomendacijų, ką dar būtina patobulinti svetainėje, kad ji generuotų vis didesnę investicijų gražą (ROI).
 6. Stipri programuotojų komanda. Mūsų, arba strateginių IT partnerių – UAB “AdeoWeb” aukščiausio lygio programuotojai pajėgūs išspręsti praktiškai bet kokios šiuolaikiškos didelės (iki 1 milijono prekių!) el.parduotuvės technines problemas.
 7. Reikšmingi SEO rezultatai itin konkurencingose rinkose ir didžiausiuose Lietuvos el.komercijos projektuose. Tarp mūsų klientų – Lietuvos el.komercijos gigantai, patenkantys į Lietuvos el.parduotuvių TOP100. Todėl SEO generolams jokie įššūkiai nėra baisūs, ar neįmanomi.

SEO generolų misija

“Didžiausi mūšiai laimimi prieš jiems prasidedant.”
Legendinis kinų generolas Sun Tzu apie strategijos reikšmę kare.

Strateginė sesija internetu (NEMOKAMAI)

Laikas pats brangiausias resursas. Jo nesustabdysi ir neatsuksi atgal. Todėl SEO generolai dirba tik su ryžtingomis, pergalėms subrendusiomis įmonėmis (verslais).

Kreipkitės į SEO generolus jeigu:

 • Jūsų pagrindinė veikla yra pelninga ir jau generuoja pardavimus;
 • Jūsų tikslas – SEO dominavimas savo verslo nišoje;
 • Jūs suprantate, kad SEO nėra sprintas ir esate pasiruošę bent 6-12 mėn. bendradarbiavimui;
 • Jūsų numatomas SEO biudžetas mėnesiui Lietuvoje yra ne mažesnis nei 750 eur. + PVM.;
 • Jūsų ambicija – peržengti Lietuvos rinkos ribas ir eskportuoti savo prekes/paslaugas į Vakarų Europos, Skandinavijos, UK, JAV rinkas (neprivalomas kriterijus);
 • Jūsų el.komercijos projektas iki 1 milijono prekių (neprivalomas kriterijus).

Jei tai apie Jus, tuomet drąsiai kreipkitės į SEO generolus. Organizuosime Jums dedikuotą strateginę sesiją internetu NEMOKAMAI. Jos metu detaliai aptarsime Jūsų projekto SEO poreikius, galimybes. Taip dar prieš bendradarbiavimą Jums labai aiškiai pasakysime kiek ir kokios pridėtinės vertės galėsime sukurti. O jeigu nematysime potencialo, kaip jau minėta bendradarbiavimo net nepradėsime.

Kreipkitės į mus net ir tuomet, jeigu neturite savo stiprios IT (programuotojų) komandos! Mūsų komandos, arba strateginių IT partnerių – UAB “AdeoWeb” aukščiausio lygio programuotojai pajėgūs išspręsti praktiškai bet kokios šiuolaikiškos didelės (iki 1 milijono prekių!) el.parduotuvės technines problemas. Turime SEO patirties pačiuose didžiausiuose Lietuvoje el.komercijos projektuose ir dirbame su naujausiais IT web sprendimais (PWA+SEO), kurių rezultatų nuo Jūsų tikrai neslėpsime. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.

SEO generolai Jums nepadės, jei:

 • Jūs neturite interneto svetainės, arba ją dar tik kuriate;
 • Jūsų pagrindinė veikla dar negeneruoja pardavimų;
 • Jūsų verslas ne pelningas;
 • Jūs nepasiruošę bent 6-12 mėn. SEO bendradarbiavimui;
 • Jūsų planuojamas SEO biudžetas Lietuvoje yra mažesnis nei 750 eur. + PVM.;
 • Jūs tikitės pačių aukščiausių SEO rezultatų (TOP5) jau po 2-3 bendradarbiavimo mėnesių.

Kodėl SEO generolai?

GVP – galutinis vertingas produktas kurį kuriame

Pelningi mūsų klientų verslai.

„Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes”

SEO generolai dirba tik su komandomis, kurios šiam principui pritaria. Jei norite trumpam pašokti paieškos sistemoje į viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo, kreipkitės į SEO generolus.

Rezultatai vietoje pažadų

SEO generolai – ne iš tų, kurie žada, o vėliau ieško pasiteisinimų. SEO generolai veda į tikras pergales, kurių rezultatas – išlieka. Tuo įsitikino daugybė sėkmingų Lietuvos ir užsienio verslų. (Iki 2021 m. Lietuvos rinkoje buvome žinomi kaip „SeoReklama“). Susipažinkite su SEO generolų laimėtais mūšiais.

Konkretumas vietoje poezijos

Kiekvienam mūšiui reikalingi aiškūs strateginiai ir taktiniai tikslai, o kiekvienam tikslui – adekvačios priemonės, kurių rezultatai turi būti aiškiai išmatuojami. Savo klientams teikiame aiškiais KPI’s (esminiais našumo rodikliais) paremtas SEO ataskaitas ir dirbame tik su ryžtingomis, pergalėms subrendusiomis įmonėmis.

Svarbiausias ginklas – holistinis požiūris

Kaip ir tikrame kare, „SEO karo“ samprata sparčiai keičiasi. Todėl ilgalaikės SEO pergalės, dirbtinio intelekto laikais, nebeįsivaizduojamos be holistinio SEO požiūrio į konkretaus projekto visumą, strateginio planavimo ir profesionalaus projektų valdymo. Daugiau nei 10 metų patirtis įgalina mus jau nuo pirmo bendradarbiavimo mėnesio įjungti “aukščiausią pavarą“ SEO procesuose ir ilgainiui Jūsų prekės ženklui užkariauti TOP pozicijas “Google” paieškoje.

Moralinis elgesio kodeksas

Karas be taisyklių niekur nenuveda. Todėl SEO generolai savo pavyzdžiu siekia kelti Lietuvos SEO verslo etikos standartą. Dirbdami su mumis, Jūs nedvejosite dėl mūsų SEO darbo metodų ir ataskaitų skaidrumo. Taip pat visuomet būsite tikri, kad visa informacija apie Jūsų verslą išliks konfidenciali. Tačiau svarbiausia yra tai, kad Jūsų generolas SEO mūšio lauke tarnaus tik Jums, o ne Jūsų rinkos varžovams ir konkurentams.

Domina paslaugos?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas* (pvz. seoreklama.lt)
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
Klientai