fbpx

SEO paslaugos el.parduotuvėms

SEO paslaugos – strategijų ir taktikų rinkinys, skirtas pagerinti interneto svetainių matomumą paieškos sistemose. Tinkamai atliktas SEO optimizavimas iškelia svetainę pagal tikslingai ieškomus raktinius žodžius į paieškos sistemos rezultatų viršų (pirmą puslapį) ir pritraukia potencialių klientų. Toks lankytojų srautas vadinamas organiniu nes pats ieško kas gali patenkinti jų poreikį ir todėl yra arti konversijos (gerai perka).

Štai kodėl SEO paslaugos gali būti vienas geriausių sprendimų jūsų verslui dabartinėje ekonominėje situacijoje. Mūsų specializacija – elektroninių parduotuvių optimizavimas “Google” paieškos sistemoje. Nepradedame bendradarbiavimo, jei nematome vertės klientui. Remiamės strategija, ne idėjomis.

seo paslaugos el.komercijai

Kaip realiai „imame viršų“ SEO karuose?

 • +252.93% organinio srauto augimas (2023 m. kovas)
 • +467.09% pardavimų augimas (2023 m. kovas)

SEO paslaugos

Pavyzdyje aukščiau matosi kaip mūsų suteiktos profesionalios SEO paslaugos įtakojo vieno iš mūsų klientų el.parduotuvės organinio srauto ir pardavimų rezultatus. Šią SEO pergalę detaliau aprašėme čia. Visas mūsų klientų SEO sėkmės istorijas rasite čia.

Kas yra “SEO generolai”?

“Per daugiau nei 10 metų ne kartą įsitikinome, kad esant aukštai konkurencijai SEO tai sritis, kurioje gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną, kitą mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas. Tai “SEO generolų” misija.” /Donatas Viliamas/

SEO guru Neil Patel (JAV) ir Donatas Viliamas ("Seo generolai")

SEO guru Neil Patel (JAV) ir Donatas Viliamas (“Seo generolai”)

 

Kokiu keliu eisite Jūs?

Kova dėl viršūnės “Google” paieškos sistemoje – ne trumpalaikis žaidimas, o atkaklus, niekuomet nesibaigiantis karas. Nedalyvauti šiame kare, arba neturėti pergalingos strategijos, reiškia tapti šio karo auka.

Todėl dirbtinio intelekto amžiuje jums teks apsispręsti kokiu keliu verta eiti toliau. Bandyti šalinti “sausas” technines problemas, dirbti pasenusiais metodais ar pasidarius “SEO higieną” tikėtis, kad visa tai reikšmingai pagerins Jūsų padėtį?

Arba nusiteikti bent ~6 mėn. procesui, kurio metu privalu identifikuoti svarbiausią problematiką, atrasti esmines galimybes, sudaryti strateginių veiksmų planą ir nuo pirmų dienų imtis nuoseklaus darbo.

Perkelkite įtampą dėl rezultatų ant mūsų pečių..

Jums, kaip verslo savininkui ar rinkodaros skyriaus vadovui, svarbu suprasti, kad ir koks geras būtų vienas specialistas, jis niekuomet nepajėgs padaryti tiek, kiek padarys profesionalų komanda. Tai ypač svarbu didesnės apimties el.komercijos projektuose.

Tas pats liečia SEO strategiją. Kad ir kokia ji gera būtų, svarbu ją tinkamai ir nuosekliai įgyvendinti. Praktikoje neretai tai sunku. Ypač dideliuose projektuose, kai į komunikaciją įtraukiami skirtingų padalinių žmonės, o problemos sisteminės, su įvairiais blocker’iais, kurie negali būti vienu metu pašalinti. Neturint solidžios projektų valdymo patirties, bei reikiamų resursų, itin lengva pamesti fokusą ir pasiklysti komunikacijos labirintuose. To pasekoje veltui gaištamas laikas, pametami prioritetai, įsitraukiama į bereikalingus ginčus ir pokalbius ieškant kaltų..

“SEO generolai” turi viską – puikią profesionalų komandą, pergalingas strategijas, laiko patikrintus vidinius procesus. Tai leidžia nuo pirmos dienos klientų projektuose įjungti aukščiausią pavarą ir darbuotis pagal strateginį planą su aiškiu fokusu į “deliverables”.

Susisiekite su mumis jau dabar ir įsitikinsite, kad tai nėra vien tušti žodžiai.

Manote, kad SEO gali daryti bet kas?

Tuomet kodėl reikšmingus rezultatus pasiekia tik nedidelis dalis ekspertų? Nepatyrę specialistai tiesiog neturi “know-how”. Jie turi tik teorinių žinių, bet NETURI STRATEGIJOS kaip pasiekti viršūnę, joje išsilaikyti ir rezultatą pakartoti. Todėl venkite priimti pasiūlymus iš tiekėjų, kurie nesugeba patys išsikelti į Google TOP 10. Kitu atveju rizikuojate prarasti savo laiką ir pinigus.

Kuo išsiskiriame iš kitų SEO paslaugų teikėjų?

“Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes.”

Dirbame tik su verslais, kurie pritaria šiam principui. Jei norite tik trumpam pakilti į paieškos sistemos viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo organinėje paieškoje, kreipkitės į “SEO generolus”.

Komandos DNR kodas:

 • Galutinis vertingas produktas – auginame jūsų verslo pajamas užtikrindami dominavimą “Google”
 • Strateginis požiūris ir individuali strategija kiekviename projekte
 • Nepriekaištingas procesų valdymas paremtas “Agile” ir esminiais KPI’s
 • Ilgus metus stabili profesionalų komanda išmananti kaip pasiekti solidžius rezultatus
 • Rezultatai vietoje pažadų.

Kokia mūsų SEO specializacija?

Specializuojamės el.komercijos SEO srityje. Todėl retai dirbame su paslaugų verslais. Išimtis dažniausiai darome tuomet, kai kreipiasi verslo įmonių grupė, turinti tiek el.prekybos, tiek paslaugų verslus. Pvz. grožio industrijoje vykdo prekių pardavimus internetu ir atskirai teikia SPA, grožio ar sveikatinimo paslaugas. Dar galimos išimtys kitais individualiais atvejais. Dėl turimų vertybinių nuostatų visiškai nedirbame su lošimų ir greitųjų kreditų verslais.

Kokie sutarčių terminai?

Jūs galite nutraukti SEO paslaugų sutartį bet kada, kai tik to pageidausite be jokio papildomo paaiškinimo. Tai reiškia, kad visos mūsų sutartys yra NETERMINUOTOS.

Kokios rizikos?

Jeigu vertės iš būsimų darbų Jūsų projekte neįžvelgsime, bendradarbiavimo net nepradėsime. Taigi jau nuo pat pradžios minimizuojame nesėkmės rizikas. Kodėl? Nes mums reikia sėkmės istorijų, o ne abipusių kančių. O jeigu projekto imamės, rezultatą pasiekiame 9 iš 10 atvejų.

Kokios SEO paslaugų apimtys?

SEO paslaugas teikiame holistiškai, pilna apimtimi iki rezultato. Darbai kuriuos atliekame el.komercijos projektuose yra šie:

 • SEO strategija
 • Konkurencinės aplinkos analizė
 • Raktinių žodžių analizė ir tyrimas
 • Vidinis optimizavimas (On-page)
 • Išorinis optimizavimas (Link building)
 • Techninis SEO
 • Apsauga nuo negatyvių atakų
 • Turinio strategija ir kūrimas
 • Migracija iš senos į naują svetainės versiją
 • Organinių pozicijų atstatymas po “Google” nuobaudų.

Kokiose rinkose teikiama paslauga?

Mūsų SEO patirtis sukaupta: Lietuvoje, Baltijos šalyse, JAV, UK, Vakarų Europoje ir Skandinavijoje.

Kokia komandos sudėtis projekte?

 • SEO strategas;
 • SEO specialistas;
 • projekto vadovas;
 • turinio kūrėjai;
 • nuorodų kūrimo specialistas;
 • programuotojas (pagal poreikį).

Visą mūsų komandą ir narių specializacijas rasite čia: https://seogenerolai.lt/musu-komanda/

Kokia paslaugos kaina?

Galutinė kaina SEO paslaugų kaina kiekviename projekte priklauso nuo tokių faktorių kaip:

 • prekių ir kategorijų kiekis
 • konkurencinės aplinkos aktyvumas
 • techninių ir vidinių darbų apimtys
 • reikiamo sukurti turinio apimtys
 • tarpusavio komunikacijos poreikis
 • KPI’s kurių yra siekiama
 • šalies ir rinkos kurioje veikiama
 • investicijų poreikio į išorinį optimizavimą (backlink’ų)
 • el.parduotuvės techninių sprendimų (turinio valdymo sistemos)

Norite tiksliai žinoti kiek jums kainuos SEO paslaugos ir ką mainais gausite? Susisiekite ir mes atsakysime į visus klausimus skaidriai ir išsamiai.

Ar jūsų SEO partneriai bus patikimi?

Rinkoje yra daugybė paslaugos teikėjų, todėl svarbu rasti patikimą partnerį, kuris supranta jūsų verslo tikslus ir poreikius. Štai į ką reikėtų atkreipti dėmesį:

Patirtis ir kompetencija: Rinkitės partnerius, kurie turi reikiamą specializaciją.

Individualūs sprendimai: SEO strategija turėtų būti sudaryta atsižvelgiant į jūsų verslo tikslus, produkto ypatumus. Tai reiškia, kad turite vengti „vieno dydžio tinkančio visiems“ sprendimų. Jums reikia partnerio, kuris jaučia jūsų rinkos realybę ir nesimėto tuščiais pažadais. Neturint patirties konkrečioje nišoje, rezultatų tiesiog nebus.

Atvirumas ir skaidrumas: Patikima agentūra visada atvira ir skaidri dėl savo darbo metodų.

Kaip atskirti profesionalus nuo sukčių ir diletantų?

Vis dar pasitaiko SEO paslaugų teikėjų, kurie egzistuoja tik tam, kad jus apgautų. Norint atskirti sąžiningą ir patikimą paslaugos teikėją reikės “pasikapstyti” šiek tiek giliau, bet sąžininga SEO įmonė ne tik padės jums kiekviename žingsnyje, bet ir nesukels įtampos, ar didelių finansinių nuostolių.

Kodėl SEO paslaugos ne išlaida, o investicija?

Skirtingai, nuo kitų reklamos kanalų, kaip pvz. reklama socialiniuose tinkluose, SEO biudžetas investuojamas į konkrečius svetainės optimizavimo darbus. Pastarieji neatsiejami nuo turinio ir nuorodų kūrimo, techninių svetainės problemų sprendimo, struktūros ir bendro patogumo klientui tobulinimo. Jeigu visi šie darbai atliekami sąžiningai ir teisingai, jie visuomet turės išliekamąją vertę ir didins projekto investicijų gražą (ROI) iš visų kitų reklamos kanalų. Būtent todėl SEO paslaugos visais atvejais yra investicija į verslą, o ne reklamos biudžeto išlaida, kurį išleidus jokios išliekamosios vertės ilguoju periodu nėra.

Kada tikėtis rezultatų?

Pirmieji optimizavimo rezultatai turėtų pradėti matytis po 3-4 mėnesių darbų, o išryškėja, bei įsitvirtina ne anksčiau nei po 6-12 mėnesių.

Kokia nauda ir tikslai?

Nauda – augantis tikslinis organinis srautas koreliuojantis su pardavimais. Pagrindiniai tikslai – aukštos organinės pozicijos paieškos sistemose, aukštas lankomumas ir gerėjantys pardavimai.

Kas lemia gerus rezultatus?

 1. Adekvatūs lūkesčiai;
 2. Rinkos potencialas;
 3. Įsitraukimas į procesą;
 4. Verslo konkurencingumas;
 5. Skiriami ištekliai;
 6. Specialistų patirtis ir strategija.
 7. Nepriekaištingi SEO agentūros vidiniai procesai ir darbo organizavimas

Ar SEO paslaugos atsipirks?

Gera žinia, kad Jūs niekuo nerizikuojate. “SEO generolai” visų pirma NEMOKAMAI atliks pirminį jūsų SEO situacijos vertinimą ir iš karto įvardinsi kiek, ir kokios konkrečiai pridėtinės vertės galės sukurti jūsų verslui.  Jeigu nematysime savo darbų vertės jūsų projekte, bendradarbiavimo net nepradėsime aiškiai išsakydami savo motyvus.

9 priežastys kodėl verta dirbti su mūsų komanda?

 1. Jeigu vertės iš savo būsimų darbų Jūsų projekte neįžvelgsime, bendradarbiavimo net nepradėsime. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.
 2. Mūsų paslaugos prioritetiškai orientuotos į pardavimus ir “žemai kabančius vaisius”.
 3. Kiekvienam klientui sudarome individualų strateginį SEO planą, su fokusu į “deliverables”.
 4. Skaidriai matote kokius veiksmus atliekame, bei planuojame.
 5. Mūsų išskirtinumas – puikiai optimizuoti darbų procesai ir efektyvi komunikacija.
 6. Aiškios ataskaitos, orientuotos į esminius verslo KPI’s. Jokios perteklinės ir nesuprantamos techninės informacijos.
 7. Holistinis SEO požiūris. Klientų svetaines tobuliname visapusiškai, kad verslas generuotų vis didesnę investicijų grąžą.
 8. Rezultatai vietoje pažadų. Tarp mūsų klientų ne vienas el.komercijos projektas, patenkantis į Lietuvos el.parduotuvių TOP100.
 9. Neslepiame pergalių ir atvirai jomis dalinamės.

Norite pasiekti realius SEO rezultatus? Susisiekite jau dabar!

DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą