fbpx

SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos pardavimų skatinimui. Užtikrinsime jūsų verslo DOMINAVIMĄ “Google” organinėje paieškoje, užauginsime tikslinį lankytojų srautą į jūsų el.parduotuvę (e-shop) ir paskatinsime pardavimus.

Daugiau niekada neatsisakykite savo užsibrėžtų pardavimų tikslų!

Kaip realiai „imame viršų“ SEO karuose?

 • +252.93% organinio srauto augimas (2023 m. kovas)
 • +467.09% pardavimų augimas (2023 m. kovas)

467.09% pardavimu augimas

Grafike aukščiau vieno mūsų klientų organinio srauto ir pardavimų rezultatai. Šį ir kitus mūsų laimėtus SEO mūšius rasite čia.

Sklando šimtai istorijų apie…

 • SEO rezultatus, kurie nei iš tolo neprimena to kas buvo žadėta.
 • SEO projektus, kurių organinis srautas nukrito ~90% per naktį ir sužlugdė verslus.
 • SEO “specialistus”, kurie meluoja, vėluoja ir verslo vadovų lūkesčius pavertė košmaru.

Ar dėl to reikia atsisakyti SEO paslaugų? Nebūtinai.

Jums reikia SEO partnerio, kuris jaučia realybę ir nesimėto tuščiais pažadais. Tokio kuris tiesiog įgyvendina tai kas sutarta. Be nesąmonių.

Strateginis požiūris į SEO paslaugas

“Turėk ir laikykis SEO strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes”.

SEO generolai dirba tik su komandomis, kurios šiam principui pritaria. Jei norite trumpam pakilti paieškos sistemoje į viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo, kreipkitės į SEO generolus.

Per daugiau nei 10 metų ne kartą įsitikinome, kad esant aukštai konkurencijai SEO tai sritis, kurioje gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną, kitą mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė SEO strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas. Tai “SEO generolų” misija.

Kokia SEO paslaugų įtaka el.komercijos rezultatams?

10 iš 10 el.komercijos verslų pardavimai tiesiogiai priklauso nuo kasdieninio tikslinio klientų srauto į el.parduotuvę, todėl profesionaliai suteikta SEO paslauga gali padėti atrakinti Jūsų verslui vieną geriausių e-komercijos pardavimų kanalų.

Kodėl? Nes SEO paslaugos leidžia efektyviai pritraukti itin tikslinį lankytojų srautą, kuris PATS IEŠKO JŪSŲ! Tai reiškia, kad toks pirkėjas yra arčiausiai konversijos.

Deja dar ne visi verslai supranta, kad kova dėl viršūnės “Google” paieškos sistemoje – ne trumpalaikis žaidimas, o atkaklus, niekuomet nesibaigiantis karas. Nedalyvauti šiame kare, arba neturėti pergalingos SEO strategijos, reiškia tapti šio karo auka.

SEO strategijos įtaka rezultatams

Gajus mitas, kad SEO gali daryti bet kas. Bet tuomet kodėl vidutinės ar aukštos konkurencijos rinkose reikšmingus rezultatus pasiekia ir sugeba juos išlaikyti aukštumoje tik nedidelis dalis ekspertų?

Tiesiog nepatyrę SEO specialistai dar neturi “know-how”, kuris leidžia aukštų rezultatų pasiekti nuolat. Jie turi tik teorinių žinių, bet NETURI SEO STRATEGIJOS kaip pasiekti viršūnę, joje išsilaikyti ir šį rezultatą pakartoti.

Todėl reikėtų vengti priimti pasiūlymus iš SEO paslaugos teikėjo, kurie nesugeba pats savęs išsikelti į Google TOP 10. Kitu atveju tiesiog rizikuojate prarasti savo laiką ir pinigus.

9 iš 10 SEO specialistų dirba be strategijos

Mes tvirtiname, kad ~90% SEO specialistų Lietuvoje (9 iš 10) dirba pasenusiais modeliais ir neturi aiškios SEO strategijos. Būtent todėl jie niekuomet nedemonstruoja aukštų rezultatų, arba jų pasiekimai laikini.

Jie tiesiog nesupranta, kad joks sausas techninis, įrankių sugeneruotas SEO auditas, niekada neparodys projekto SEO potencialo ir dažnai neatskleis aiškios problematikos. Tam reikalingas holistinis SEO požiūris, kuris ateina tik su patirtimi.

“Black Hat” SEO rizika!

Lietuvoje vis dar egzistuoja reali rizika pasamdyti SEO paslaugų teikėjus, naudojančius Google draudžiamas – “Black Hat” SEO taktikas. Todėl reikėtų vengti asmenų, konkuruojančių žemiausios kainos kriterijumi. Nes žema kaina, dažniausiai yra jaukas.

Kokiu keliu eisite Jūs?

“Didžiausia beprotybė nuolat darant tą patį tikėtis kitokių rezultatų.”

Šią legendinę frazę pasakė žymiausias visų laikų fizikas Albertas Enšteinas.

Todėl jums reikia apsispręsti kokiu keliu eiti toliau? Bandyti toliau šalinti “sausas” technines SEO problemas, dirbti pasenusiais metodais ar pasidaryti tik “SEO higieną” tikintis, kad visa tai reikšmingai pagerins Jūsų padėtį.

Arba turite nusiteikti ~6 mėn. trukmės SEO procesui, orientuotam į esminius KPI’s, kurio metu privalu identifikuoti svarbiausią problematiką, atrasti esmines SEO galimybes, sudaryti strateginių SEO veiksmų planą ir nuo pirmų dienų imtis nuoseklaus darbo pagal jį.

Visa tai neįmanoma be holistinio SEO požiūrio ir individualios strategijos. Kaip ir be minimalaus Jūsų įsitraukimo į kai kurių problemų sprendimus.

Holistinės SEO paslaugos. Kas tai?

generolas

“Didžiausi mūšiai laimimi prieš jiems prasidedant.” / Sun Tzu /

Mūsų komandai SEO, tai lyg automobilis, kurį sudaro 3 dalys (vidinė, išorinė ir techninė).

Joks automobilis nebus patrauklus, jeigu jo techninė dalis bus netvarkinga. Pvz. neveikia stabdžiai, neužsiveda variklis ir t.t. Tas pats su automobilio vidumi. Jeigu automobilis “prišnerkštas”, tikrai nei vienas klientas nenori sėsti į tokį. Galiausiai automobilis netrauks kliento akies, jeigu jis bus iš išorės surūdijęs, purvinas, sulamdytas, prastais ratlankiais ar subraižytas.

Nors visa tai tėra metafora, svarbu suprasti, kad holistinės SEO paslaugos, tai kompleksas konkrečių veiksmų, kuriuos būtina atlikti, norint įtikti Google paieškos sistemai ir visų pirma potencialiam klientui. Dar svarbiau, kad atliekami SEO darbai koreliuotų su pardavimais. Kitu atveju tai būtų tik laiko ir pinigų švaistymas.

Kaip tą pasiekti?

Perkelkite įtampą ir sunkią naštą ant mūsų pečių

Jums, kaip verslo savininkui ar marketingo skyriaus vadovui, svarbiausia yra suprasti, kad ir koks geras būtų vienas SEO specialistas, jis niekuomet nepajėgs padaryti tiek, kiek padarys organizuota SEO profesionalų komanda. Tai ypač svarbu didesnės apimties el.komercijos projektuose.

Tas pats liečia SEO strategiją. Kad ir kokia ji gera būtų, svarbu ją tinkamai ir nuosekliai įgyvendinti. Praktikoje neretai tai yra sunku. Tai nutinka dideliuose projektuose, kai į komunikaciją įtraukiami skirtingų padalinių žmonės, o SEO problemos yra sisteminės, su įvairiais blocker’iais, kurie negali būti vienu metu pašalinti. Neturint SEO projektų valdymo patirties, bei reikiamų resursų, itin lengva pamesti fokusą ir pasiklysti komunikacijos labirintuose. To pasekoje veltui gaištamas laikas, pametami prioritetai, įsitraukiama į bereikalingus ginčus ir pokalbius ieškant kaltų..

“SEO generolai” turi viską – puikią SEO profesionalų komandą, pergalingas strategijas, laiko patikrintus vidinius procesus. Visa tai leidžia nuo pirmos dienos klientų projektuose įjungti aukščiausią pavarą ir darbuotis pagal strateginį SEO planą su aiškiu fokusu į “deliverables”.

Todėl pagalvokite ar geriau turėti vieną SEO žmogų “In-house”, ar visą SEO profesionalų komandą? Jei pageidausite, mes objektyviai įvertinsime jūsų šiuo metu samdomo personalo atliekamų SEO darbų efektyvumą siekiant Jums svarbiausių tikslų ir tai Jums NIEKO NEKAINUOS.

Gerai žinome Jūsų kaip verslo savininko, ar marketingo skyriaus vadovo problemas, todėl esame pasiruošę nuimti visas įtampas ir sunkią naštą dėl prastų SEO rezultatų nuo Jūsų pečių. Jums tereikia susisiekti su mumis ir įsitikinsite, kad tai nėra vien tušti žodžiai. Rezervuoti nemokamą konsultaciją.

Ar SEO paslaugos gali būti be rizikos?

Mes sakome taip, nes visų pirma tikime savo komandos “know-how” ir profesionaliu procesų valdymu. Jūs galite nutraukti SEO paslaugų sutartį bet kada, kai tik pageidausite be jokio papildomo paaiškinimo. Tai reiškia, kad visos mūsų SEO paslaugų sutartys yra NETERMINUOTOS.

Tačiau lygiai taip pat turite žinoti, kad solidūs rezultatai ateina per 6-12 mėn. Nepaisant to, mes garantuojame, kad jau nuo pirmo mėnesio jūs aiškiai pamatysite, ar verta pasitikėti “SEO generolų” komandos kompetencija ir atliekamais darbais.

Kokios yra SEO paslaugų apimtys?

SEO paslaugas verslams teikiame holistiškai, pilna apimtimi iki rezultato. Pagal kiekvienam klientui individualią SEO strategiją, teikiame pilną SEO paslaugų spektrą kurį priklausomai nuo situacijos apima:

 • SEO strategija
 • Konkurencinės aplinkos analizė
 • Raktinių žodžių analizė ir tyrimas
 • Vidinis SEO (On-page)
 • Išorinis SEO (Link building)
 • Techninis SEO
 • Lokalus SEO
 • Apsauga nuo negatyvaus SEO atakų
 • Turinio strategija ir kūrimas
 • Konversijų optimizavimas
 • SEO migracija iš senos į naują svetainės versiją
 • SEO pozicijų atstatymas po “Google” nuobaudų.

Kokiose rinkose teikiame SEO paslaugas?

Dirbame Lietuvoje, Baltijos šalyse, JAV, UK, Vakarų Europoje ir Skandinavijoje.

Kokia SEO komandos sudėtis Jūsų projekte?

 • SEO strategas/analitikas;
 • SEO specialistas;
 • projekto vadovas;
 • turinio kūrėjai;
 • nuorodų kūrimo specialistas;
 • programuotojas (pagal poreikį).

Kokia SEO paslaugų kaina?

Standartinių techninių sprendimų ir apimties el.komercijos projektuose Lietuvoje mūsų SEO paslaugos kaina mėnesiui 1500 eur. + PVM. Tokią SEO paslaugų kainą taikome 90% visų atvejų. Tačiau kartais galutinė SEO paslaugų kaina gali keistis priklausomai nuo tokių faktorių kaip:

 • prekių ir kategorijų kiekis
 • konkurencinės aplinkos aktyvumas
 • techninių, vidinių ir išorinių SEO darbų apimtys
 • reikiamo sukurti turinio apimtys
 • komunikacijos poreikis
 • KPI’s kurių yra siekiama
 • šalies ir rinkos kurioje veikiama

Norite tiksliai žinoti galutinę SEO paslaugų kainą savo projekte ir ką mainais už tai gausite? Susisiekite su mumis užpildydami formą šio puslapio apačioje ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus labai skaidriai ir išsamiai.

Ar SEO paslaugos atsipirks?

Gera žinia, kad Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate. NEMOKAMAI atliksime pirminį SEO vertinimą ir iš karto įvardinsime kiek, ir kokios konkrečiai pridėtinės vertės galėsime sukurti jūsų verslui.  Jeigu nematysime savo darbų vertės jūsų projekte, bendradarbiavimo net nepradėsime aiškiai išsakydami savo motyvus.

Kodėl tai ne išlaidos, o investicijos į verslą?

Skirtingai, nuo kitų skaitmeninės reklamos kanalų, kaip pvz. reklama socialiniuose tinkluose, SEO biudžetas investuojamas į konkrečius svetainės optimizavimo darbus. Pastarieji neatsiejami nuo turinio ir nuorodų kūrimo, techninių svetainės problemų sprendimo, struktūros ir bendro patogumo klientui tobulinimo. Jeigu visi šie darbai atliekami sąžiningai ir teisingai, jie visuomet turės išliekamąją vertę ir didins projekto investicijų gražą (ROI) iš visų kitų reklamos kanalų. Todėl SEO visais atvejais yra investicija į verslą, o ne reklamos biudžeto išlaida, kurią išleidus išliekamosios vertės ilguoju periodu praktiškai nelieka.

Kodėl “SEO generolai”?

 1. Jeigu vertės iš savo būsimų darbų Jūsų projekte neįžvelgsime, bendradarbiavimo net nepradėsime. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.
 2. Profesionalios SEO paslaugos prioritetiškai orientuotos į pardavimus ir “žemai kabančius vaisius”.
 3. Kiekvienam klientui sudarome individualų strateginį SEO planą, su fokusu į “deliverables”.
 4. Strateginis SEO darbų planas atnaujinamas kiekvieno mėnesio pradžioje fiksuojant jau atliktus ir planuojamus darbus. Taip skaidriai matote kokius veiksmus atliekame, bei planuojame.
 5. Mūsų išskirtinumas – puikiai optimizuoti darbų procesai ir efektyvi komunikacija.
 6. Aiškios ataskaitos, orientuotos į esminius verslo KPI’s bei svarbiausius tikslus. Vos per 5 min. Jūs susidarote pilną ir aiškų vaizdą apie SEO progresą jūsų projekte. Jokios perteklinės ir nesuprantamos techninės informacijos.
 7. Holistinis požiūris. Savo klientams teikiame rekomendacijas, ką tobulinti, kad verslas generuotų vis didesnę investicijų grąžą.
 8. Galinga programuotojų komanda. Esame pajėgūs išspręsti praktiškai bet kurios šiuolaikiškos didelės (iki 1 milijono prekių!) el.parduotuvės technines problemas.
 9. Rezultatai vietoje pažadų. Tarp mūsų klientų yra ne vienas el.komercijos projektas, patenkantis į Lietuvos el.parduotuvių TOP100.
 10. Neslepiame savo pergalių ir atvirai jomis dalinamės.
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą