fbpx

SEO paslaugos

Nesate tikri ar jums reikalingos SEO paslaugos? Pirmą kartą domitės el.parduotuvės SEO optimizavimu Google paieškos sistemoje? O gal jau spėjote nusivilti kitų SEO specialistų nekompetencija? 

Tiksliai žinome, kaip padidinti el.parduotuvių pajamas iš Google organinės paieškos

Tai nėra skambūs ir tušti žodžiai. Vieno iš mūsų SEO klientų rezultatą matomą žemiau ir kitus laimėtus mūšius patvirtina realios mūsų klientų sėkmės istorijos  ir tikri klientų atsiliepimai, kuriuos rasite čia.

378.46% pardavimu augimas is SEO

Kaip teikiame SEO paslaugas?

Žinome, kad jus slegia nerimas dėl ateities rezultatų, tad išsklaidykime šią sunkią nežinią nuo pat pradžių. Štai mūsų 3 žingsnių SEO paslaugų procesas, el.komercijos projektams Lietuvoje ir užsienyje:

Žingsnis Nr.1. (Pirminės informacijos surinkimas)

Pirmas mūsų tikslas – susipažinti su jumis ir surinkti pirminius duomenis apie jūsų verslo specifiką. Prieš pradėdami bendradarbiavimą visų pirma turime įsitikinti, kad galėsime sukurti jums pridėtinės vertės. Tuo tikslu pateiksime jums el.paštu keletą klausimų, kad galėtume individualiai įvertinti SEO paslaugų potencialą jūsų el.komercijos projekte. Jei iš pateiktų jūsų atsakymų ir mūsų naudojamų SEO įrankių duomenų matysime, kad mūsų SEO paslaugos jūsų projekte gali neatsipirkti, bendradarbiavimo net nepradėsime. Taigi jūs visiškai niekuo nerizikuojate.

Taip pat atsakysime į jūsų klausimus dėl bendradarbiavimo eigos, įvardinsime preliminarią SEO paslaugų kainą jūsų projektui. Jei pageidausite, galėsime organizuoti video skambutį internetu gyvam susipažinimui.

Žingsnis Nr.2 (SEO strategija jūsų projektui)

Jei iš pirminės surinktos informacijos jūsų el.komercijos projekte realiai matysime, kad egzistuoja rimtas SEO potencialas, sukursime individualią SEO strategiją jūsų projekte iš kurios pamatysite:

 • Kokia Jūsų prekės ženklo dabartinė SEO situacija Google paieškoje?
 • Kokios padarytos esminės SEO klaidos?
 • Ką ir per kiek laiko galima pasiekti jūsų projekte?
 • Kaip konkrečiai bus teikiamos SEO paslaugos ir kokia apimtimi?

Jeigu Jums tiks mūsų SEO strategija ir nuspręsite dirbti kartu, tuomet SEO paslaugų sutartyje įtvirtinsime:

 • Kokius SEO ir pardavimų tikslus užsibrėžiame kartu pasiekti?
 • Kaip matuosime rezultatą?

Žingsnis Nr.3 (SEO veiksmų planas)

profesionalios SEO paslaugos

Po SEO paslaugų sutarties pasirašymo, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas parengsime individualiai jūsų situacijai adaptuotą strateginį SEO veiksmų planą, kuriame raštu įvardinsime:

 • Ką kartu su jumis sieksime įgyvendinti projekte per pirmąsias 30 dienų ir vėliau?
 • Koks turės būti jūsų įsitraukimas?
 • Ką ir kiek atliks mūsų SEO komanda?
 • Kokie darbai bus prioritetiniai?

Strateginį SEO darbų planą atnaujinsime kas mėnesį ir pateiksime kartu su praėjusio mėnesio SEO darbų ataskaita. Iš pateiktos ataskaitos per 5 minutes susidarysite aiškų vaizdą apie darbų progresą ir rezultatų dinamiką. Garantuojame, kad joje nerasite jokios jums nesuprantamos SEO terminologijos ir perteklinės techninės informacijos.

Komandinis darbas, orientuotas į pardavimų skatinimą

Suderinę strategines SEO iniciatyvas darbo imsimės komandiškai, pradėdami nuo pačių svarbiausių SEO darbų. Tokių, kurie remiantis mūsų ilgamete patirtimi turėtų atnešti greičiausią rezultatą įtakojantį pardavimus iš Google organinės paieškos.

Kad visi suplanuoti SEO darbai būtų atlikti kokybiškai, produktyviai ir laiku, jūsų projekte darbuosis:

 • SEO strategas;
 • Projekto vadovas;
 • SEO specialistas;
 • Turinio kūrėjas;
 • Nuorodų kūrimo specialistas;
 • Programuotojas (pagal poreikį).

Susipažinkite su “SEO generolų” komanda iš arčiau.

Mūsų požiūris į SEO paslaugas

Internete sklando ne viena istorija apie:

 • SEO rezultatus, kurie nei iš tolo neprimena to kas buvo žadėta.
 • SEO projektus, kurių organinis srautas nukrito ~90% per naktį ir sužlugdė verslą.
 • SEO specialistus, kurie meluoja, vėluoja ir verslo savininkų lūkesčius pavertė košmaru.

Todėl jums reikalingas patikimas SEO paslaugų teikėjas, kuris jaučia realybę ir nesimėto tuščiais pažadais. Toks, kuris tiesiog įgyvendina tai kas sutarta – be nesąmonių. Jūs investuosite į daugiau nei 15 metų komandinę SEO patirtį ir profesionaliai optimizuotus procesus, kuriančius pridėtinę vertę.

+515.48 organic clicks

Aukščiau matote rezultatą, kurį sugeneravome vienam iš naujausių mūsų SEO klientų. Detaliau apie šią sėkmės istoriją skaitykite čia.

Daugumai SEO specialistų, ar agentūrų visiškai nerūpi, ar jūs iš tikrųjų uždirbate pinigų iš jūsų el.parduotuvės optimizavimo paieškos sistemoje. Tik ne “SEO generolams”!

Mūsų teikiamos SEO paslaugos yra holistinės, orientuotos į pardavimų skatinimą. Todėl tai nė iš tolo neprimena tradicinio SEO požiūrio ir reikalauja visiškai kitokio supratimo apie SEO, kuris veikia dirbtinio intelekto amžiuje. Vertiname savo komandos “know-how”, todėl niekuomet nekonkuruosime žema SEO paslaugos kaina. Mūsų akimis, tai tėra jaukas menkai informuotiems klientams, naiviai tikintiems diletantų pažadais ir nesigilinantiems su kuo iš tikro turi reikalą.

Neturint rimtos praktinės SEO projektų valdymo patirties, reikiamų resursų ir puikiai optimizuotų vidinių procesų, itin lengva pamesti fokusą ir pasiklysti komunikacijos labirintuose. To pasekoje veltui gaištamas laikas, pametami prioritetai, įsitraukiama į bereikalingus ginčus ir pokalbius ieškant kaltų. O jums to reikia?

Dėl to dažniausiai kenčia smulkus verslas, galvojantis, kad poros šimtų eurų investicija taps jų verslo sėkmės garantu.

Deja realybė skaudi. Neturint pakankamų biudžetų kai kuriais atvejais SEO tiesiog nepadės ir todėl į tai investuoti neverta. Todėl padėti galėsime tikrai ne visiems besikreipiantiems į mus.

Esant aukštai konkurencijai SEO tai sritis, kurioje gerų norų neužtenka. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė SEO strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas.

Tai “SEO generolų” misija.

Visgi kova dėl viršūnės Google paieškoje – ne trumpalaikis žaidimas, o atkaklus, niekuomet nesibaigiantis karas. Nedalyvauti šiame kare, ar neturėti pergalingos SEO strategijos, kai kam tiesiog reiškia tapti šio karo auka..

Ką klientai kalba apie mus?

Tikri profesionalai, puikiai išmano savo darbą, labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šia įmone, nes per trumpa laiko tarpą sugebėjo padvigubinti pardavimus ir pasiektais rezultatais nustebina kiekviena mėnesi. Didelis Ačiu Donatui ir Laimai už tai kad niekada negaili patarimu ir profesionaliai atlikta darbą. Rekomenduoju. UAB Evinara Direktorius Artur Naruševič

Esu labai patenkintas SEOREKLAMA profesionaliu darbu, puikia komunikacija, darbo greičiu .UAB Pretendentas direktorius

SEO Generolai padėjo tvirtus pagrindus Teamhood.com platformos įsibėgėjimui. Po atliktų kompleksinių SEO darbų organinis srautas ėmė augti po daugiau nei 20% per mėnesį. Profesionali ir draugiška komanda skiria tiek dėmesio klientui, kiek reikia rezultatams pasiekti.

Iš Seo generolų gavome daugiau nei galėjome tikėtis. Kadangi prieš tai bendradarbiavome su kita Seo įmone, turime su kuo palyginti. Aiški strategija, ką ir kodėl darome, profesionaliai atlikti darbai, puikus bendravimas ir suprantamos ataskaitos. Ačiū Donatui ir Rasai! Tegul jums viskas sekasi! Jolita Černiauskienė UAB Bijūnai prie namoJolita Černiauskienė

Aukštos SEO pozicijos mums itin svarbios, nes veikiame ypač konkurencingoje juvelyrikos rinkoje. Deja paskutiniais metais mūsų SEO situacija tik blogėjo. Per tą laiką išbandėmė ne vienus SEO specialistus kol atradome "SEO generolus". Ši SEO agentūra nuo pat pradžių išsiskyrė labai aiškia komunikacija ir kaip žadėjo ėmėsi gerinti mūsų SEO rezultatus nuo pirmos dienos. Tas buvo juntama kas mėnesį, kol galiausiai "SEO generolai" pasiekė mūsų projektui rekordiškai aukštas SEO pozicijas. Tai pirma mūsų sutikta SEO įmonė, kuri ištesėjo savo žodį ir realiai atvedė iki pačių aukščiausių rezultatų. Taip pat ne kartą davė konkrečių patarimų kaip paskatinti pardavimus internetu. Nuoširdžiai rekomenduoju. Mantas Rimkus MB “Žiedelio didmena” vadovas.

Dirba greitai, tyliai, patikimai. Aleksandras Žvirzdinas, UAB "Koliz laikrodžiai" komercijos direktorius.

Galiu drąsiai rekomenduoti. Pradėjus dirbti su Seo generolais per rekordiškai trumpą laiką pasiekėme išties įspūdingą SEO rodiklių augimą. Visada pataria, labai maloniai ir profesionaliai bendrauja. UAB Velonova

Labai šauni SEO paslaugų profesionalų komanda! Patrauklus kokybės ir kainos derinys, kadangi dirbdami tikrai įsiklauso į poreikius ir pasiūlo optimaliausią bendradarbiavimo modelį. Sėkmės jums! Rima Kazlauskaitė UADBB Edrauda direktorė

Labai profesionalus bendravimas. Dirbti su šia įmone vienas malonumas - kokybiškos paslaugos, profesionalumas, noras iš tikro pagerinti rezultatus, o ne tik užsidėti varnelę. Pasiekti rezultatai jau per trumpą laiko tarpą ir išpildyti visi lūkesčiai.

Donatą, "Seo Reklama" vadovą, pažįstame kaip puikų SEO strategą, dorą ir garbingą profesionalą, kuris nesimėto tuščiais pažadais ir su komanda nuoširdžiai siekia giluminės vertės savo klientams.

Loader image

 • Kai norima padidinti pardavimus ir tikslinį potencialių klientų srautą iš organinės paieškos.
 • Kai dirbama aukštos konkurencijos rinkose ir norima pasiekti aukščiausias SEO pozicijas (dominuoti).
 • Kai SEO darbų apimtys yra didelės, ar reikalauja gilaus techninio išmanymo.
 • Kai dirbant savarankiškai, ar neturint pakankamai patirties nepavyksta pasiekti norimų rezultatų.
 • Kai norima gauti pirmus solidžius rezultatus per trumpiausią įmanomą laiką.
 • Kai netikėtai krenta svetainės organinis lankomumas. Tai ženklas, kad vyksta kažkas rimto ir į tai reikia reaguoti.

 • Daugiau pardavimų ir klientų.
 • Didesnis svetainės lankytojų srautas. Kai svetainė bus gerai optimizuota paieškos sistemoms, ji sulauks didesnio lankytojų srauto, o tai reiškia didesnį prekės ženklo žinomumą.
 • Gera reputacija. Aukštesnė vieta “Google” paieškoje suteikia verslui patikimumo. Jei Google pasitiki konkrečia svetaine, ja pasitiki ir žmonės.
 • Solidi investicijų grąža. SEO dažniausiai yra gerai atsiperkantis skaitmeninės rinkodaros kanalas.

Gerai paieškos sistemoms optimizuota el.parduotuvė visų pirma pritrauks išskirtinai tuos žmones, kurie kasdien PATYS IEŠKO Jūsų prekių. Dėl šios priežasties jie linkę gerai konvertuotis. O kuo aukščiau Google paieškoje būsite matomi organiškai, tuo daugiau potencialių klientų kasdien užsuks į jūsų el.parduotuvę. Galiausiai tai ir pradeda generuoti stabilius ir augančius pardavimus.

 • Nedarome vienkartinės svetainių SEO optimizacijos, nes tai nesukuria pakankamos vertės. Kodėl? Daugiau skaitykite čia.
 • Nedarome atskirai techninės, išorinės, ar vidinės SEO optimizacijos. Visuose projektuose dirbame holistiškai, pilna apimtimi iki konkretaus sutarto rezultato.
 • Nedirbame su verslais, kurie ką tik susikūrė savo pirmą interneto svetainę (arba ją dar tik kuria) ir tiki, kad SEO yra pats geriausias būdas pradėti verslą internete.
 • Nedirbame su verslais, kurie tikisi konkurencingose rinkose reikšmingo rezultato per 1-3 mėnesius.

SEO paslaugų kaina konkrečiame projekte priklauso nuo tokių faktorių kaip:

 • prekių ir kategorijų kiekis
 • konkurencinės aplinkos SEO aktyvumas
 • techninių, vidinių ir išorinių SEO darbų apimtys
 • reikiamo sukurti turinio apimtys
 • komunikacijos poreikis
 • KPI’s (tikslai) kurių yra siekiama
 • šalies ir rinkos kurioje veikiama

SEO paslaugas specializuotai teikiame el.komercijos projektams (elektroninėms parduotuvėms). Visur egzistuoja rimta specifika, todėl su paslaugų verslais praktiškai nedirbame.

SEO optimizavimas - tai specialūs techniniai, bei turinio korekcijų darbai interneto svetainėse, kurie atliekami tam, kad paieškos sistemos susietų konkrečią užklausą paieškoje su konkrečia svetaine ar jos vidiniu puslapiu. Šios veiklos tikslas - paieškos sistemose užimti kuo aukštesnę vietą ir sulaukti daugiau organinio lankytojų srauto į svetainę. SEO optimizacija padeda žmonėms lengviau rasti paslaugas, prekes ar informaciją naudojantis interneto paieškos sistemomis, tokiomis kaip Google.

Turime techninės praktinės SEO patirties su šiomis turinio valdymo sistemomis:

 • OpenCart
 • Magento
 • Drupal
 • Shopify
 • Prestashop
 • WordPress (Woocommerce)
 • BigCommerce
 • Verskis.lt
 • Unikaliomis (uždaro kodo) sistemomis

Taip galime pasiūlyti savo programuotojus. Visgi praktikoje dažniausiai stengiamės bendradarbiauti su jūsų pasirinktais programuotojais, jei tik jais pasitikite.

DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: