fbpx

Apie mus

Galutinis vertingas produktas (GVP)

Pelningi mūsų klientų verslai.

Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes.

SEO generolai dirba tik su komandomis, kurios šiam principui pritaria. Jei norite trumpam pašokti paieškos sistemoje į viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo, kreipkitės į SEO generolus.

Rezultatai vietoje pažadų

SEO generolai – ne iš tų, kurie žada, o vėliau ieško pasiteisinimų. SEO generolai veda į tikras pergales, kurių rezultatas – išlieka. Tuo įsitikino daugybė sėkmingų Lietuvos ir užsienio verslų. (Iki 2021 m. Lietuvos rinkoje buvome žinomi kaip „SeoReklama“). Susipažinkite su SEO generolų laimėtais mūšiais.

Konkretumas vietoje poezijos

Kiekvienam mūšiui reikalingi aiškūs strateginiai ir taktiniai tikslai, o kiekvienam tikslui – adekvačios priemonės, kurių rezultatai turi būti aiškiai išmatuojami. Savo klientams teikiame aiškiais KPI’s (esminiais našumo rodikliais) paremtas SEO ataskaitas ir dirbame tik su ryžtingomis, pergalėms subrendusiomis įmonėmis.

Svarbiausias ginklas – holistinis požiūris

Kaip ir tikrame kare, „SEO karo“ samprata sparčiai keičiasi. Todėl ilgalaikės SEO pergalės, dirbtinio intelekto laikais, nebeįsivaizduojamos be  holistinio požiūrio (strateginio planavimo ir profesionalaus projektų valdymo). Daugiau nei 10 metų patirtis įgalina mus jau nuo pirmo bendradarbiavimo mėnesio įjungti „aukščiausią pavarą“ SEO procesuose ir ilgainiui Jūsų prekės ženklui užkariauti TOP pozicijas „Google“ paieškoje.

Moralinis elgesio kodeksas

Karas be taisyklių niekur nenuveda. Todėl SEO generolai savo pavyzdžiu siekia kelti Lietuvos SEO verslo etikos standartą. Dirbdami su mumis, Jūs nedvejosite dėl mūsų SEO darbo metodų ir ataskaitų skaidrumo. Taip pat visuomet būsite tikri, kad visa informacija apie Jūsų verslą išliks konfidenciali. Tačiau svarbiausia yra tai, kad Jūsų generolas SEO mūšio lauke tarnaus tik Jums, o ne Jūsų rinkos varžovams ir konkurentams.

Gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas.

Tai SEO generolų misija.

Didysis mūsų komandos WHY…

Donatas Viliamas

SEO yra mūsų komandos aistra, todėl savo pavyzdžiu siekiame kelti Lietuvos SEO verslo etikos standartą. Daug kas šią sritį supranta labai siaurai, todėl ji apipinta mitais, kuriuos siekiame išsklaidyti. Mums SEO tai žvalgyba, strategija ir taktikos. Iki 2013 m. man teko atsakomybė eiti techninio skyriaus viršininko (komisaro) pareigas Lietuvos kriminalinės policijos padalinyje Cyberpolice.lt. Ten įgijau neįkainojamos žvalgybinės patirties internete bendradarbiaujant su kolegomis iš JAV FBI (angl. “Federal Bureu of Investigation”) bei USSS (angl. “United States Secret Service”). 2013 m. įkūriau įmonę “SeoReklama”. Nuo 2021 m. SEO generolai naujas įmonės prekės ženklas ir mūsų vertybių atspindys. Donatas Viliamas (įkūrėjas ir komandos vadovas)

 

Stipriausi Lietuvoje

DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
Klientai
edrauda_logo
Pegasas logo
Eoltas logo
Ravak logo
Raben logo
RawPowders logo
AtejoLaikas logo
Velonova logo
Ryterna logo
PassCamp logo
audita logo
Verticia logo
VersliLietuva logo
aquajazz logo
TiketaTour logo
AverrGlow logo
BalckFlorence logo
Slider logo
Priaugink logo
Dentastra logo
BalduSale logo
investavimas logo
andoy logo
landero logo
Tavosapnas logo
Sportcup logo
novus langai logo
Teamhood logo