fbpx

Apie mus

Galutinis vertingas produktas

“Full-service” reklamos agentūros paprastai yra visiškas BS. Jei agentūra jums siūlo SEO ir dar dešimt kitų reklamos paslaugų, bėkite pro duris neatsigręždami. Nes beveik neįmanoma puikiai išmanyti daug skirtingų sričių. Užuot bandę būti viskuo visiems, esame ekspertai su ilgamete specializacija šiose srityse:

Puikiai suprantame, kad jums reikia ne išorinių nuorodų, SEO tekstų, D.A, o didesnių pardavimų. Todėl galutinis vertingas produktas kurį kuriame, tai auginame jūsų pajamas iš elektroninės prekybos, užtikrindami jūsų verslo dominavimą “Google” paieškoje.

Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes.

SEO generolai dirba tik su komandomis, kurios šiam principui pritaria. Jei norite trumpam pašokti paieškos sistemoje į viršų prieš nusiritant giliai į dugną, ieškokite „seo gatvės banditų“. Jei mąstote strategiškai ir siekiate ilgalaikio dominavimo, kreipkitės į SEO generolus. “Didžiausia beprotybė yra nuolat darant tą patį tikėtis kitokių rezultatų.” (Albertas Einšteinas)

Rezultatai vietoje pažadų

SEO generolai – ne iš tų, kurie žada, o vėliau ieško pasiteisinimų. SEO generolai veda į tikras pergales, kurių rezultatas – išlieka. Tuo įsitikino daugybė sėkmingų Lietuvos ir užsienio verslų. (Iki 2021 m. Lietuvos rinkoje buvome žinomi kaip „SeoReklama“). Susipažinkite su SEO generolų laimėtais mūšiais.

Konkretumas vietoje poezijos

Kiekvienam mūšiui reikalingi aiškūs strateginiai ir taktiniai tikslai, o kiekvienam tikslui – adekvačios priemonės, kurių rezultatai turi būti aiškiai išmatuojami. Savo klientams teikiame aiškiais KPI’s (esminiais našumo rodikliais) paremtas SEO ataskaitas ir dirbame tik su ryžtingomis, pergalėms subrendusiomis įmonėmis.

Svarbiausias ginklas – holistinis požiūris

Kaip ir tikrame kare, „SEO karo“ samprata sparčiai keičiasi. Todėl ilgalaikės SEO pergalės, dirbtinio intelekto laikais, nebeįsivaizduojamos be  holistinio požiūrio (strateginio planavimo ir profesionalaus projektų valdymo). Daugiau nei 10 metų patirtis įgalina mus jau nuo pirmo bendradarbiavimo mėnesio įjungti „aukščiausią pavarą“ SEO procesuose ir ilgainiui Jūsų prekės ženklui užkariauti TOP pozicijas „Google“ paieškoje.

Moralinis elgesio kodeksas

Karas be taisyklių niekur nenuveda. Todėl SEO generolai savo pavyzdžiu siekia kelti Lietuvos SEO verslo etikos standartą. Dirbdami su mumis, Jūs nedvejosite dėl mūsų SEO darbo metodų ir ataskaitų skaidrumo. Taip pat visuomet būsite tikri, kad visa informacija apie Jūsų verslą išliks konfidenciali. Tačiau svarbiausia yra tai, kad SEO mūšio lauke tarnausime tik Jums, o ne Jūsų rinkos varžovams ir konkurentams.

„Turėk ir laikykis strategijos arba kentėk jos nebuvimo pasekmes”.

seogenerolai logo

Kas yra SEO generolai?

SEO generolai – tai metafora, taikliausiai apibūdinanti mūsų komandos požiūrį į atliekamą darbą ir vertybes. Suprasdami savo misijos svarbą, SEO generolai mūšio lauke tarnaus tik Jums, o ne Jūsų sektoriaus varžovams, ar konkurentams.

Mūsų misija

Gerų norų, kaip ir pavienių šūvių, neužtenka. Jais galima laimėti vieną mūšį, bet pralaimėti karą. Siekiant tvarių ir išmatuojamų rezultatų, reikalinga holistinė strategija, atsakomybė ją įgyvendinant ir profesionalus procesų valdymas.

Tai SEO generolų misija.

Didysis mūsų WHY…?

SEO yra mūsų komandos aistra, todėl savo pavyzdžiu siekiame kelti Lietuvos SEO verslo etikos standartą. Daug kas SEO vis dar supranta labai siaurai, todėl ši sritis apipinta mitais, kuriuos siekiame išsklaidyti ir įnešti daugiau skaidrumo. Mums SEO – žvalgyba, strategija, taktika ir nesibaigiantys eksperimentai.

Vertybės

Skaidrumas

Proaktyvumas

Šeimininko mąstymas

Nuolat tobulėjantis intelektas

DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: