fbpx

Klientų atsiliepimai

5.0
Laimonas Sipavicius
13:06 04 Jun 24
Savo srities profesionalai, greitai pakėlė nukritusias SEO pozicijas, teisingai įvertino esamą situaciją. Rekomenduoju.
Juliana
13:00 16 May 24
Profesionalios paslaugos, rekomenduoju!
Tomas Montvila
18:38 06 Feb 24
Geras SEO paslaugų tiekėjas. Tikrai tiksliai ir išsamiai paaiškino, kas tai per paslauga ir į ką vis tik įmonei pirmiausia reiktų investuoti didinant savo žinomumą.
Daiva Radžiuvienė
12:36 27 Dec 23
Kreipiausi dėl SEO paslaugų el. paštu. Ačiū Donatui, kuris nevyniojo informacijos į vatą, atsakė aiškiai ir konstruktyviai. Tai padėjo mums rasti lėšas taupantį sprendimą, tolimesniems veiksmams.
Jolita Cerniauskiene
16:28 23 Nov 23
Iš Seo generolų gavome daugiau nei galėjome tikėtis. Kadangi prieš tai bendradarbiavome su kita Seo įmone, turime su kuo palyginti. Aiški strategija, ką ir kodėl darome, profesionaliai atlikti darbai, puikus bendravimas ir suprantamos ataskaitos.Ačiū Donatui ir Rasai! Tegul jums viskas sekasi!Jolita ČerniauskienėUAB Bijūnai prie namo
Roberta Gracholski
17:22 05 Sep 23
Su SEO generolais susisiekiau dėl SEO paslaugų. Kadangi mano verslas dar tik pradedantis Donatas nuoširdžiai ir konkrečiai pakonsultavo ir patarė kuria linkme eiti.
Tadas Krivickas
20:22 25 Aug 23
Su Donatu susiskambinau pakalbėti dėl SEO paslaugų įkainių, nes nebuvau tikras, ar mes kaip pradedantis verslas, galime tai sau leisti.Vietoje to gavau nemokamą IŠSAMIĄ konsultaciją su konkrečiais patarimais, kaip pagerinti mūsų SEO padėtį savo jėgomis. Viso pokalbio metu jaučiau, jog šis žmogus puikiai išmano apie ką kalba ir geba tai paprastai bei suprantamai paaiškinti.Kai galėsime finansiškai sau tai leisti, būtinai kreipsimės dėl nuolatinio bendradarbiavimo. Absoliučiai rekomenduoju.
mantas rimkus
09:56 12 Sep 22
Aukštos SEO pozicijos mums itin svarbios, nes veikiame ypač konkurencingoje juvelyrikos rinkoje. Deja paskutiniais metais mūsų SEO situacija tik blogėjo. Per tą laiką išbandėmė ne vienus SEO specialistus kol atradome "SEO generolus". Ši SEO agentūra nuo pat pradžių išsiskyrė labai aiškia komunikacija ir kaip žadėjo ėmėsi gerinti mūsų SEO rezultatus nuo pirmos dienos. Tas buvo juntama kas mėnesį, kol galiausiai "SEO generolai" pasiekė mūsų projektui rekordiškai aukštas SEO pozicijas. Tai pirma mūsų sutikta SEO įmonė, kuri ištesėjo savo žodį ir realiai atvedė iki pačių aukščiausių rezultatų. Taip pat ne kartą davė konkrečių patarimų kaip paskatinti pardavimus internetu.Nuoširdžiai rekomenduoju.Mantas RimkusMB “Žiedelio didmena” vadovas
Viktorija Kaupienė
09:16 06 Sep 22
Galiu drąsiai rekomenduoti. Pradėjus dirbti su Seo generolais per rekordiškai trumpą laiką pasiekėme išties įspūdingą SEO rodiklių augimą. Visada pataria, labai maloniai ir profesionaliai bendrauja.
Ugnė Matelienė
18:48 31 Aug 22
Puiki, komunikacija ir nuoširdus darbas. Gera bendrauti ir rasti kontaktą su nuoširdžiai padėti norinčių Donatu. Gavau tikslinių patarimu ir puikų kelrodį. Ačiū
Mindaugas Narkus
14:47 08 Mar 22
Ieškojau SEO specialistų ir net keli žmonės rekomendavo SEO Generolus ir ypač Donatą. Ir tikrai nenuvylė, gavau konkretų veiksmų planą kaip, ką ir kodėl daryti. Jau paleidus projektą turėjome bėdų su indeksavimu - Donatas operatyviai pagelbėjo viską išspręsti. O kas svarbiausia - organinis projekto lankomumas auga praktiškai kasdien.
Nerijus Antanavicius
07:18 01 Sep 21
Vystant naują projektą ieškojome pagalbos SEO srityje. Teko pabendrauti su ne viena SEO įmone, bet SEO GENEROLAI iškarto išsiskyrė. Jų konsultacijos buvo tikrai vertingos, ir neapsiribojo vien paviršutiniu SEO apžvelgimu. Buvo pateikta labai detali situacijos analize, kuri taikliai apžvelgė tiek SEO, tiek projekto verslo modelį, ir svarbiausia,buvo labai drąsiai pateikta konstruktyvi kritika, kuri mums labai vertinga ir padėjo vystyti projekta produktyvia kryptimi.Įmonė išsiskiria savo skaidrumu ir giliu, supratingu požiūriu į verslą, todėl tikrai rekomenduotume ją kitiems.Nerijus A.Verslo plėtros vadybininkasMultimediaMark
Simonas Sturys
14:04 28 Jul 21
SEO Generals padėjo tvirtus pagrindus Teamhood.com platformos įsibėgėjimui. Po atliktų kompleksinių SEO darbų organinis srautas ėmė augti po daugiau nei 20% per mėnesį. Profesionali ir draugiška komanda skiria tiek dėmesio klientui, kiek reikia rezultatams pasiekti.
Dovydas Sabaliauskas
08:26 12 Jan 21
Paskambinau pasiteirauti dėl kainų ir galimybių vienam projektui, tuo tarpu iš Donato gavau išsamų paaiškinimą kokią kelią geriausia mūsų rinkoje rinktis, kaip geriausiai būtų progresuoti. Žmogus matosi jog pirmiausia nori suteikti vertę.
Andrius Bondarevas
09:19 27 Nov 20
Esu labai patenkintas SEOREKLAMA profesionaliu darbu, puikia komunikacija , darbo greičiu .UAB Pretendentas direktorius
Artur Naruševič
21:13 21 May 20
Tikri profesionalai, puikiai išmano savo darbą, labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šia įmone, nes per trumpa laiko tarpą sugebėjo padvigubinti pardavimus ir pasiektais rezultatais nustebina kiekviena mėnesi. Didelis Ačiu Donatui ir Laimai už tai kad niekada negaili patarimu ir profesionaliai atlikta darbą. RekomenduojuUAB Evinara Direktorius Artur Naruševič
UAB Vilandra
09:26 25 Feb 20
Noriu padėkoti už išsamią konsultacija SEO klausimais. Komunikacija aiški, informatyvi ir išsami. Puikūs srities žinovai!
Jaunius Petraitis
11:17 06 Nov 18
Donatą, "Seo Reklama" vadovą, pažįstame kaip puikų SEO strategą, dorą ir garbingą profesionalą, kuris nesimėto tuščiais pažadais ir su komanda nuoširdžiai siekia giluminės vertės savo klientams.Komunikacijos agentūra Tekstremistai.
Lina Kalinauskaitė
13:13 13 Dec 17
Labai profesionalus bendravimas. Dirbti su šia įmone vienas malonumas - kokybiškos paslaugos, profesionalumas, noras iš tikro pagerinti rezultatus, o ne tik užsidėti varnelę. Pasiekti rezultatai jau per trumpą laiko tarpą ir išpildyti visi lūkesčiai.
Viktorija Baublytė
13:36 07 Sep 17
Nuo pirmos susitikimo dienos patikėjome jais ir dėl to tikrai nesuklydome. Aiškiai ir konkrečiai išdėsto savo pasiūlymus, įsiklauso į mūsų norus bei pageidavimus, ir profesionaliai atlieka savo darbą. UAB Raben Lietuva, marketingo specialistė Viktorija Baublytė
Rima Kazlauskaitė
09:06 08 Aug 17
Labai šauni SEO paslaugų profesionalų komanda! Patrauklus kokybės ir kainos derinys, kadangi dirbdami tikrai įsiklauso į poreikius ir pasiūlo optimaliausią bendradarbiavimo modelį. Sėkmės jums!Rima Kazlauskaitė,UADBB Edrauda direktorė
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: