fbpx

Mums reikia “SEO higienos”…

2022.11.03 / Aut. Donatas Viliamas

seo higiena

Disclaimer: Šiuo įrašu jokiu būdu nenorime nieko įžeisti. Tiesiog žodžių junginį “SEO higiena” girdime tikrai ne pirmą kartą, todėl šį kartą nusprendėme pateikti savo požiūrį apie tai kokia yra “SEO higienos vertė” kiekvienam projektui. Šią mintį šiandien vėl išgirdome iš vieno Lietuvoje gerai žinomo verslo atstovo, kuris kreipėsi į mus dėl SEO paslaugų.

Klientas: 

– Pasidarėme čia SEO pasiūlymų apžvalgą, tai norime pasilyginti, ką jūs siūlote, kiek kainuotų paslaugos? Mums reikia “SEO higienos”… 

SEO generolai: 

– O kas Jūsų akimis yra “SEO higiena”?

Klientas:

– Na… reikia sutvarkyti svetainės antraštes, parinkti reikiamus raktinius, sutvarkyti svetainės kodą, užsakyti “nuorodų paketą”….

Pauzė…. Minties tęsinys..

– Suprantu, kad tai ko gero nieko neduos, bet blogiau nuo to irgi nebus?

SEO generolai: 

– O kam daryti tai, kas nieko gero neduos? Ar suprantate, kad jeigu visiems užtektų tik “SEO higienos”, tai būtų tiesiog manipuliacija paieškos rezultatais ir “Google” paieška taptų tiesiog visišku šiukšlynu?

Klientas:

– O tai ką tada siūlote…?

SEO generolai: 

– Koks Jūsų pagrindinis tikslas?

Klientas:

– Sugeneruoti daugiau pardavimų (leads) ir pakilti aukščiau organinėje paieškoje virš kitų.

SEO generolai: 

– Tokiu atveju Jums reikalinga individuali SEO strategija, sudėta į labai aiškų ir įgyvendinamą SEO veiksmų planą. Jame savo ruožtu reikėtų prioritetiškai suplanuoti būsimus SEO darbus pagal iš anksto numatomą SEO poveikį ir reikalingas pastangas.

Kitu atveju tiesiog yra itin didelė rizika išvaistyti laiką ir investicijas į SEO veltui. Arba tiesiog bus daroma tai, kas NEKURIA VERTĖS (“old school SEO” klasika).

Pokalbio pabaiga.

Toliau komunikacija su klientu pakrypo apie svetainės turinį ir klientas pamatė, kad čia tiesiog “nearti dirvonai”. Bet ne tai svarbiausia..

ESMĖ:

Jokia “SEO higiena” niekada nesukurs tiek pridėtinės vertės, kaip tinkamai sudėliota SEO strategija sujungta su kryptinga turinio rinkodara kuriančia vertę potencialiam klientui. Todėl kai ieškosite SEO paslaugų lyginkite ne tai kiek Jums kainuos SEO optimizavimas ir ne “SEO higienos”, o domėkitės ir lyginkite SEO strateginį požiūrį ir potencialią vertę kurią galite gauti mainais.

Gerų pardavimų!

#seogenerolai #seostrategija #seohigiena

CEO įmonėje SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius, prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos ir auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos, pardavimai internetu. Donatas strategiškai vadovauja agentūros "SEO generolai" klientų projektams. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. Savo SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 50 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as apie pardavimus internetu: https://www.viliamas.com/
Paskutiniai straipsniai kuriuos parašė Donatas Viliamas (Peržiūrėti įrašus)
  Atgal
  DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
  Vardas/Pavardė*
  El. paštas*
  Telefono numeris*
  Svetainės adresas*
  Pageidavimai, raktažodžiai*
  Žinutė išsiųsta sėkmingai
  Klaida. Pabandykite dar kartą
  Klientai
  edrauda_logo
  Pegasas logo
  Eoltas logo
  Ravak logo
  Raben logo
  RawPowders logo
  AtejoLaikas logo
  Velonova logo
  Ryterna logo
  PassCamp logo
  audita logo
  Verticia logo
  VersliLietuva logo
  aquajazz logo
  TiketaTour logo
  AverrGlow logo
  BalckFlorence logo
  Slider logo
  Priaugink logo
  Dentastra logo
  BalduSale logo
  investavimas logo
  andoy logo
  landero logo
  Tavosapnas logo
  Sportcup logo
  novus langai logo
  Teamhood logo