fbpx

+378.46% pardavimų augimas iš SEO (2024 m. gegužė)

2024.06.03

Paskutiniais metais pastebime augantį skeptiškumą dėl SEO, kaip tikslinio rinkodaros kanalo, kuris gali reikšmingai padidinti pardavimus. Daug kas sako, kad SEO nebeveikia kaip anksčiau. Nesakome, kad tai netiesa. Tikrai yra sričių, kur tai tikrai stipriai juntama. Tačiau el.komercija yra išimtis!

Tai “SEO generolų” komanda patvirtina realia savo praktine patirtimi ir eilinį kartą viešai dalinasi naujausia kliento SEO sėkmės istorija Lietuvos rinkoje.

Vieno naujausių mūsų SEO klientų pardavimų dinamika iš Google.lt organinės paieškos 2024 m. gegužės mėnesį lyginant su 2024 m. balandžio mėn. (Google Analytics ataskaitos iliustracija žemiau).

  • Pardavimo pajamų augimas +378.46%
  • Organinio srauto augimas (Engaged Sessions) +83.65%

378.46% pardavimu augimas is SEO

O štai taip atrodo šio kliento organinio srauto dinamika Lietuvoje, atmetus brand’ine paieškas per paskutinius 3 mėnesius, lyginant su 2023 metų analogišku periodu. (Duomenų iliustracija žemiau):

  • Paspaudimų (clicks) augimas +515.48%
  • Parodymų (Total impressions) augimas +462.48%

+515.48 organic clicks

Tikime, kad šio mūsų kliento konkurentams organinėje paieškoje belieka tik “nusigraužti nagus”..

Netikėkite pasakomis, kad “SEO mirė”! Organinė paieška mirė tik tiems, kas neturi SEO strategijos ir supratimo, kaip pasiekti išskirtinių rezultatų. Apie tai byloja 100% TIKRI mūsų klientų atsiliepimai.

Jūs tikrai galite įveikti ekonomikos nuosmukį paskatinę savo verslo pardavimus iš SEO. Domina profesionalios SEO paslaugos el.komercijai orientuotos į pardavimų skatinimą? Susisiekite su mūsų komanda ir mes įvertinę Jūsų situaciją pasakysime koks yra jūsų SEO potencialas, bei kiek pridėtinės vertės galėsime jums sukurti.

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: