fbpx

Kaip atgauti prarastas SEO pozicijas?

2015.02.02

Leiskite pasidalinti su Jumis visiškai šviežia vieno mūsų kliento istorija, iliustruojančia kaip galima atgauti prarastas SEO pozicijas Google organinėje paieškoje, po “algoritminės nuobaudos”. O taip pat kaip susigrąžinti savo verslui internete gyvybiškai svarbius, nuolatinių lankytojų srautus?

Tikimės, kad ši pamokanti istorija, Jums padės:

  • geriau suprasti SEO naudą verslui;
  • sutaupyti pinigų;
  • išvengti apsišaukėlių “SEO ekspertų”.

Kodėl Jūsų SEO pozicijos gali vieną dieną “skaudžiai kristi’?

Savo tinklaraštyje rašėme apie vieną naujausių ir pavojingiausių Google paieškos sistemos algoritmo atnaujinimų – “SEO žudiką” – Penguin 3.0

Kalbant trumpai, šis, SEO pasaulyje “ypač įtakingas algoritmo atnaujinimas”, be jokio gailesčio baudžia nekokybiškai optimizuotas interneto svetaines, kurių išorinis nuorodų profilis yra nenatūralus, “pirktinis” ir peroptimizuotas.

Kol viskas buvo gerai, klientas džiaugėsi “žemomis SEO paslaugų kainomis” ir skaičiavo pardavimų pelnus. Deja dominavimas TOP5 truko neilgai..

Kai tik kliento svetainė pateko į Google paieškos algoritmo “Penguin 3.0 radarą”  po 2014 m. spalio 18 d. ji smuko Google SERP indekse per keliasdešimt pozicijų! Tai savaime aišku iššaukė ir kritusius tikslinių lankytojų srautus.

organinio srauto kritimas ir jo atsistatymas

Kaip už SEO nepermokėti 4x daugiau?

Tęsiant temą teisybės dėlei reikia paminėti, kad klientas ieškodamas naujų SEO paslaugų teikėjų iš viso “perėjo” net per 4 Lietuvoje veikiančias SEO įmones. Visos jos žadėjo padėti, tačiau finale tik paėmė pinigus, tačiau taip ir nesugebėjo atstatyti prarastų kliento SEO pozicijų.

Tada klientas visiškai praradęs viltį ir išleidęs 4x didesnes pinigų sumas SEO pozicijų atstatymui nei mokėjo pradžioje, galiausiai kreipėsi į mus.

Pasitikėjimą prarasti daug lengviau, nei jį atstatyti.

Labai svarbu suprasti, kad atstatyti prarastas pozicijas visuomet sunkiau ir tai kainuoja brangiau nei jas išsikovoti pradžioje. Juk tai susiję su prarasta Jūsų svetainės reputacija Google paieškos algoritmo akyse.

Įsivertinę kliento situaciją iš karto aptikome buvusių “SEO specialistų” darbo metodus ir nedelsdami ėmėmės iš naujo tiek vidinės, tiek išorinės kliento svetainės SEO optimizacijos. Darbo buvo atlikta išties nemažai ir jie toliau tęsiami, tačiau rezultatai byloja patys už save. 2014 m. gruodžio 5 d. t.y kiek daugiau nei po 6 savaičių kliento SEO pozicijos grįžo į buvusias aukštumas ir jas viršijo. Ar galite įsivaizduoti kliento džiaugsmą?

Beje po lemtingos 2014 m. spalio 18 d. prašymų “išgelbėti prarastas SEO pozicijas” sulaukėme tikrai ne vieno..

Reziume

  • Atsakingai rinkitės SEO paslaugų teikėją;
  • Domėkitės SEO paslaugų teikėjo atliktais darbais;
  • Domėkitės SEO ekspertų patirtimi ir garantijomis.
  • Kokybė visuomet turi savo kainą.

Daugiau sėkmės istorijų:

Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
Klientai
edrauda_logo
Pegasas logo
Eoltas logo
Ravak logo
Raben logo
RawPowders logo
AtejoLaikas logo
Velonova logo
Ryterna logo
PassCamp logo
audita logo
Verticia logo
VersliLietuva logo
aquajazz logo
TiketaTour logo
AverrGlow logo
BalckFlorence logo
Slider logo
Priaugink logo
Dentastra logo
BalduSale logo
investavimas logo
andoy logo
landero logo
Tavosapnas logo
Sportcup logo
novus langai logo
Teamhood logo