fbpx

100 raktažodžių “Google” TOP1 pozicijose!

2022.09.14

Jūsų dėmesiui dar viena įkvepianti, bet tikrai ne paskutinė mūsų kliento sėkmės istorija, pribloškianti SEO rodiklių augimo rekordais. Klientas – Lietuvoje plačiai žinomas verslas dviračių rinkoje. Koks būtent tai yra verslas matosi iš statistikos pateiktos žemiau. Įmonės vadovės Viktorijos atsiliepimą rasite čia.

Šiek tiek statistikos…

“Impressions” rodikliai pradėjus gerėti SEO pozicijoms

GSC impressions augimas

Ir nors rugsėjo mėnesį jau matosi, kad parodymų kiek mažėja, bet tai yra natūralu, nes ruduo ir žiema nėra dviračių rinkos pikas, todėl natūraliai mažėja užklausų paieškos sistemoje. Nepaisant to lygiai išlieka rekordiškai aukšti, lyginant su istoriniais periodais prieš 12 mėnesių ir atmetus brand užklausas.

O kokia gi buvo SEO pozicijų dinamika per šį laiką? Gal tai tik tuščios pagyros?

SEO pozicijų “status quo”. Fiksuota 2022.03.07 d.:

TOP 1 – 22 raktiniai žodžiai

TOP 5 – 86 raktinis žodis

TOP 10 – 124 raktiniai žodžiai

SEO situacija 2022.09.12 d.:

TOP 1 – 100 raktinių žodžių (+78 raktiniai)

TOP 5 – 556 raktiniai žodžiai (+470 raktinių)

TOP 10 – 754 raktiniai žodžiai (+630 raktinių)

Žemiau pateikiame faktinius mūsų SEO pozicijų stebėjimo įrankio duomenis, patvirtinančius skaičius pateiktus aukščiau.

SEO poziciju augimas

Skaičiai kalba už save. Pridursime tik tiek, kad “SEO generolų” komandos strategijos yra holistinės ir optimizuojamų raktinių žodžių kiekiai tai puikiai iliustruoja.

Jeigu Jūs norite, kad Jūsų verslas internete būtų tikrai stabilus, turite optimizuoti maksimalų raktinių žodžių kiekį, o ne vos kelis. Tokia SEO strategija puikiai pasiteisina el.komercijoms projektams, kur paieškų paprastai yra daug, o konkurencija vidutinė arba aukšta. Deja tai netinka paslaugų verslui, todėl nedarome SEO už ~200 eur.

Norite, kad ir Jūsų verslas taptų sėkmės istorija?

Užpildykite formą žemiau ir mes susisieksime su Jumis jau artimiausiu metu. Pirminė SEO konsultacija nieko nekainuoja, taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: