fbpx

Kaip reaguoti į “Google” atnaujinimus? [SEO Tip!]

2022.11.13 / Aut. Donatas Viliamas

Nemokamas SEO patarimas verslo įmonėms ir organizacijoms kaip reaguoti į “Google” algoritmų naujausius atnaujinimus (SEO pozicijų svyravimus) ir į ką susitelkti?

google atnaujinimai - kaip reaguoti?

Po kiekvieno naujo “Google” paieškos algoritmo atnaujinimo neliūdėkite ir nesidžiaukite. Visi “Google” atnaujinimai galiausiai praeina.

Svarbu suprasti, kad visi jūsų SEO reitingai LAIKINI (jie nėra nuolatiniai).

Kodėl jie laikini? Nes paieškos sistemos nuolat keičiasi (evoliucionuoja), todėl ir nuolat vykstantys SEO rezultatų pokyčiai yra absoliuti norma ir neišvengiamybė. Kitu atveju mes visi “Google” paieškoje matytume lygiai tą patį, ką matėme prieš daug metų. Ar tai būtų nomalu? Sutikite, tikrai ne!

Todėl jokia SEO strategija negali keistis remiantis 5 dienų reitingavimu. Vietoje to visą savo dėmesį sutelkite į paskutinių 20 metų paieškos sistemų principus ir į metinius SEO tikslus, kuriuos sau keliate.

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius, prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos ir auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos, pardavimai internetu. Donatas strategiškai vadovauja agentūros "SEO generolai" klientų projektams. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. Savo SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 50 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as apie pardavimus internetu: https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą