fbpx

Pardavimų augimas iš SEO +78.79% (2023 m. liepa)

2023.08.02

Nors ką tik baigėsi liepa, o Lietuvoje įsivyrauja ekonomikos nuosmukis “SEO generolai” nestabdo ir toliau nuosekliai augina savo klientų organinį srautą ir pardavimus internetu iš “Google” organinės paieškos.

Šį kartą jūsų dėmesiui vieno mūsų nedidelio el.komercijos kliento duomenys, iš kurių matosi pardavimų dinamika iš “Google” organinės paieškos lyginant 2023 m. liepą su 2023 m. birželiu.

Kliento rinka Lietuva. Niša – grožio prekės moterims. SEO įdirbis projekte – 6 mėnesiai.

Pardavimu augimas is SEO 78.79%

2023 m. liepos mėnesį lyginant su birželiu:

  • Pardavimo pajamų augimas +78.79%
  • Organinio srauto augimas +57.67%
  • Konversijų augimas +75%

Organinio srauto dinamika atmetus brand’ines užklausas

Organinio srauto dinamika GSC

Domina strategija grįstos SEO paslaugos el.komercijos projektams?

Susisiekite ir mes NEMOKAMAI įvertinę jūsų SEO situaciją įvardinsime koks yra jūsų verslo augimo potencialas rinkoje kurioje veikiate.

Recesiją galima įveikti tik skatinant pardavimus. Kito kelio tikriausiai nėra..

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: