fbpx

TOP 4 “Google” pozicija per mėnesį!

2022.09.01

Šį kartą “SEO generolų” trofėjų galerijoje vieno mūsų kliento, veikiančio juvelyrikos srityje SEO sėkmės istorija.

Konkurencingą ir kliento verslui prioritetinį raktažodį, kurio Lietuvoje yra ieškoma ~4400 kartų per mėnesį, “SEO generolų” komanda per mėnesį laiko pakėlė iš 19 į 4 poziciją Google.lt paieškos sistemoje.

Susipažinkite su laimėto SEO mūšio įrodymais..

raktazodzio seo pozicijos augimas is 19 i 6 vieta

Taip atrodė SEO pozicijų atsigavimas kliento “Google Search Console” paskyroje, įvykęs po 16 mėnesių stagnacijos ir galiausiai sekusio giliausio nuosmukio iki 19 pozicijos prieš šturmuojant naujas aukštumas.

Šios įmonės vadovo Manto atsiliepimą rasite čia.

seo poziciju augimas per menesi is 15 i 4 vieta

O čia matosi kaip mūsų SEO pozicijų stebėjimo įrankis užfiksavo klientui visų laikų aukščiausią poziciją. Tai beje sutampa ir rezultatais Google.lt paieškos sistemoje pateiktais žemiau.

4 organine pozicija google paieskoje

Mes netvirtiname, kad tokius aukštus rezultatus galima pasiekti labai greitai bet kokiame projekte. Kiekviena situacija labai individuali. Tik norime skaidriai parodyti, kad ypač puikūs SEO rezultatai gali ateiti ir per rekordiškai trumpą laiką. Su sąlyga, kad svetainės SEO optimizavimas nuo pat pradžių turi pergalingą strategiją.

Norite, kad ir Jūsų verslas taptų sėkmės istorija?

Užpildykite formą žemiau ir mes susisieksime su Jumis jau artimiausiu metu. Pirma SEO konsultacija nieko nekainuoja. Taigi Jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: