fbpx

Atstatytas SEO matomumas nuo 24% iki 91% (Per 1 mėn.)

2023.01.05

Trumpa priešistorė. Klientas kreipėsi į mus atsisakęs kitos gerai žinomos Lietuvoje SEO agentūros paslaugų. Tai padaryti klientą paskatino juntama stagnacija SEO darbuose, nerimas dėl nepakankamo dėmesio projektui ir baimė dėl to, kad vieną dieną gali prarasti turimas aukštas SEO pozicijas.

Kliento reikalavimas buvo tik vienas – išlaikyti esamas aukštas SEO pozicijas

Įsipareigojimas buvo aiškus ir rimtas, todėl labai atsakingai priėmėme šį iššūkį aiškiai suprasdami, kad viskas tėra tik laiko klausimas. Iš ilgametės patirties puikiai žinome, kad Google algoritmas nuolat keičiasi, konkurencinė aplinka investuoja į SEO ir bendrai gali nutikti daug, nuo visų mūsų valios nepriklausančių dalykų, kaip ir šiuo konkrečiu atveju.

Maksimalūs išbandymai netruko ateiti..

2022 m. lapkričio mėnesio pradžioje, atlikdami nuolatinius SEO palaikymo darbus pagal strateginį darbų planą, Google organinėje paieškoje pastebėjome rimtų neigiamų pokyčių, kurie signalizavo mums apie tai, kad į kliento svetainę buvo ne tik įsilaužta, bet ir patalpintas kenkėjiškas programinis kodas.

Taip atrodė kliento svetainė Google paieškoje po įsilaužimo

isilauzimo pozymiai google paieskoje

Kol SEO pozicijos dar nepradėjo kristi nieko nedelsdami apie aptiktas problemas informavome klientą ir jo programuotojus. Deja situacija vystėsi projektui nepalankia kryptimi dar kurį laiką.

Eigoje paaiškėjo, kad kliento esamas programuotojas nekompetetingas išspręsti tokio lygio problemos, todėl teko surasti naujus tinkamus žmones, kurie šią tikrai sudėtingą problemą sutvarkė per 3 dienas.

Viskas užtruko laike apie 3 savaites ir per tą laiką pasimatė tikroji Google reakcija į šią situaciją.

Bendrai visų kliento raktinių žodžių SEO pozicijos paieškoje smuko virš -60% ir vieną dieną viskas atrodė taip.

seo matomumo kritimas 60 procentu

Bet tai jau nebuvo netikėta

Tokia aštri Google reakcija mūsų patyrusiai komandai nebuvo netikėta. Klientas iš mūsų pusės taip pat jau aiškiai žinojo, ko reikia laukti trumpuoju periodu ir tam pasiruošė papildomai skirdamas investicijų kitiems rinkodaros kanalams.

Kadangi tikrosios problemos priežastys buvo aiškios dar iki pozicijų kritimo, su naujais programuotojais nuo pirmos dienos itin operatyviai tvarkėme kliento svetainę, kol pavyko apvalyti nuo žalingo programinio kodo, įdiegto įsilaužimo metu ir sukėlusio minėtas pasekmes.

Net ir po tamsiausios nakties visuomet išaušta diena..

SEO matomumas nuo 24% iki 91% atstatytas vos per 1 mėn.

organiniu SEO poziciju atstatymas po isilauzimo

Dėka patirties valdant tokias kritines SEO situacijas ir greitos reakcijos, neigiamas Google vertinimas svetainės atžvilgiu neužtruko.

Pavyko grąžinti rekordinį SEO matomumą klientui Google paieškoje vos per vieną mėnesį laiko net pagal 267 raktinius žodžius! Tai vertiname kaip puikų rezultatą ir nuoširdžiai džiaugiamės kartu su klientu.

Reziume

  • Ši sėkmės istorija mūsų komandai ypač svarbi dėl to, kad visiškai pateisinome kliento lūkestį, dėl kurio ir prasidėjo šis bendradarbiavimas.
  • Tie kas galvoja, kad turint aukštas SEO pozicijas nebereikia jų palaikymo, tai tik dar vienas aiškus įrodymas, kad tai prasta verslo strategija.
  • Jeigu jaučiate, kad jūsų SEO partneriai neskiria jums pakankamai laiko, arba nematote jų atliekamų SEO darbų vertės, nelaukite kol situacija pradės blogėti. Tuomet tikrai ne metas ieškoti kaltų.
  • Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją vertinkite ne pažadus, o realius rezultatus, kurių jiems pavyko pasiekti savo klientams.
CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error: