fbpx

+467.09% pardavimų augimas iš SEO (2023 m. kovas)

2023.04.06

Nors pastaruoju metu vis labiau įsivyrauja ekonomikos recesijos nuojautos, “SEO generolų” komanda nestabdo ir nuosekliai augina savo klientų pardavimus internetu iš organinės paieškos.

Šį kartą Jūsų dėmesiui nuasmeninti vieno mūsų kliento duomenys, iš kurių matosi pardavimų dinamika iš SEO lyginant 2023 m. kovo mėnesį su 2022 metų analogišku periodu.

  • Pardavimo pajamų augimas +467.09%
  • Organinio srauto augimas +252.93%
  • Konversijų rodiklio augimas +32.96%
  • Tranzakcijų augimas +369.25%

467.09% pardavimu augimas

Domina profesionalios SEO paslaugos el.komercijai orientuotos į pardavimų skatinimą?

Susisiekite jau dabar ir mes NEMOKAMAI įvertinę Jūsų situaciją iš karto pasakysime koks yra Jūsų SEO potencialas ir kiek pridėtinės vertės galime sukurti.

Įveikti recesiją galite tik skatindami savo verslo pardavimus. Kito kelio tikriausiai nėra…

#seostrategija #seogenerolai #pardavimuskatinimas

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error: