fbpx

+169.44% organinio srauto augimas (JAV)

2021.01.03

Šį kartą jūsų dėmesiui mūsų vieno mūsų SEO kliento PassCamp.com B2B/B2C svetainė, veikianti itin konkurencingoje JAV rinkoje ir pristatanti unikalų produktą – slaptažodžių saugojimo ir saugaus dalinimosi internetu programinę įrangą.

Esminis SEO iššūkis

Pradedant darbuotis su šiuo klientu, didžiausia problema buvo surasti pakankamą kiekį SEO raktinių žodžių, kurie klientui geriausiai konvertuoja ir pritraukia išties tikslinį srautą. Lygiagrečiai atmesti tuos, į kuriuos neverta investuoti nei laiko, nei finansinių išteklių.

SEO darbų rezultatas:

  • +169.44% organinio srauto augimas lyginant su analogišku 12 mėn. periodu

B2B-svetaine-USA-rinkoje-2020-vs-2019-SEO-optimizacija-2048x1312

SEO darbai kuriuos atlikome:

  1. Nustatėme klientui visus potencialiausius SEO raktažodžius B2B ir B2C segmentuose ir išskyrėme juos į atskirus sąrašus, kurių progresą nuolat sekdavome ir analizuodavome. (Raktinių skaičiaus neribojome)
  2. Nustatėme kliento konkurencinę aplinką Google paieškoje ir atlikę išsamią konkurentų nuorodų profilio analizę, nuosekliai vykdėme išorinio SEO optimizavimo darbus tikslinėje JAV rinkoje, pagal kliento turimą biudžetą.
  3. Kiekvienam svarbiausiam raktažodžiui kartu su klientu sukūrėme naują, edukacinį turinį ir jį optimizavome iš vidaus bei išorės.
  4. Pašalinome vidines SEO “kanibalizacijos” problemas tarp dubliuoto turinio ir įsitikinome, kad visi vidiniai URL yra unikalūs, bei optimizuoti unikaliems raktiniams žodžiams.
  5. Ištaisėme absoliučią daugumą vidinių techninių ir indeksavimo problemų ir šiuo metu kliento svetainės techninė būklė yra beveik ideali, neskaitant kelių neesminių smulkmenų.Technines-bukles-balas-98-1024x345

Domina seo paslaugos? Ieškote naujų eksporto galimybių US, UK, DE, IT, FR, ES, PL, LV, EE, SE, DK ir kt. rinkose? Susisiekite jau dabar.

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius, prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos ir auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos, pardavimai internetu. Donatas strategiškai vadovauja agentūros "SEO generolai" klientų projektams. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. Savo SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 50 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as apie pardavimus internetu: https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą