fbpx

+118.37% pardavimų augimas

2022.04.02

Tokių SEO mūšių kaip šis, “negali laimėti per naktį”… Nors iš pasiekto rezultato atrodo, kad toks neįtikėtinas pokytis įvyko vos per kelias dienas. Būsime atviri – nuo visiško NULIO iki viršūnės mūsų SEO specialistai ėjo beveik 2 metus ir pagaliau pavyko!

Pasiektas efektas: +145.21% naujų sesijų, +142.55% transakcijos, +118.37% pardavimai. Ir visa tai dabar – brutalaus ir nepateisinamo karo Ukrainoje metu, bei Covid-19 pasekmių akivaizdoje.

Toliau žinoma laukia naujas iššūkis – įtvirtinti pasiektas SEO pozicijas ir jas išlaikyti. Tačiau ši naujausia ir kitos mūsų SEO sėkmės istorijos itin aiškiai iliustruoja, ką lietuviško kapitalo smulkios ir vidutinės verslo įmonės ilgesniu periodu gali pasiekti užsienio rinkose su veiksminga SEO eksporto strategija ir nepriekaištingu jos įgyvendinimu.

Beje būtent apie SEO eksporto galimybes lietuviškam verslui užsienio rinkose visiškai neseniai mus kalbino portalas 15min.lt. Jeigu Jūs norite sužinoti kaip vyksta SEO eksporto procesas ir kokius reikia padaryti namų darbus prieš judant į užsienio rinkas, daugiau apie tai skaitykite straipsnyje: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/transportas/eksportas-su-seo-kaip-tai-veikia-ir-ko-tiketis

Koks realus skirtumas tarp 5 ir 12 Google organinės pozicijos?

pakilimas is 12 i 5 seo pozicija DE rinka

(SEO optimizavimas atliktas Vokietijos rinkoje – Google.de paieškos sistemoje)

 

Aukščiau pateikti duomenys iš kliento “Google Search Console” paskyros labai aiškiai rodo, kad klientas su itin konkurencingu raktažodžiu pakilęs iš Google.de 12 į 5 SERP poziciją, sulaukė daugiau nei 10X daugiau parodymų ir beveik 40x daugiau paspaudimų. Ar tai nėra VOW? Ir tai tik pagal vieną vienintelį raktažodį!

Kokia peršasi išvada?

Jeigu Jūsų nėra Google TOP10, Jūs esate pratiškai “nematomi” savo klientams. Būtent čia slypi visa SEO galia ir magija. Kaip tą pasiekti? Klauskite “SEO generolų”..

O kaip visa tai įtakojo pardavimus?

Savo klientams įprastai sakome, kad srautas į svetainę, ar elektroninę parduotuvę pats savaime NIEKO VERTAS! Dauguma iš pradžių su tuo nesutinka ir sako, kad jiems svarbiausia yra kuo daugiau organinio srauto.

Tuomet klausiame tokių klientų – kas yra Jums geriau? Ar, kad pas Jus internetu ateitų 1000 lankytojų ir nupirktų 2? Ar vistik geriau jei ateitų 200, o iš jų nupirktų 10? Visi pasirenka antrą opciją ir tai logiška. Juk galutiniame rezultate kiekvienam verslui svarbiausia pardavimai, o SEO gali neabejotinai juos stipriai padidinti, jei tik yra potencialo.

Iliustracijai pridedame nuasmenintą kliento realios analitikos informaciją žemiau, kur akivaizdžiai matosi, kaip šis SEO pozicijų pakilimas paveikė kliento online pardavimus tuo pačiu periodu. Ir tai tik pradžia!

118-proc-pardavimu-augimas-vokietija-seo

SEO optimizacijos: efektas: +145.21% naujų sesijų. +142.55% transakcijos. +118.37% pardavimai.

 

Puikiai suprantame, kad procentai nieko nesako, jei nežinai palyginamosios bazės. Tai štai iš kreivės aukščiau galite matyti, kad organinių sesijų augimas absoliučiais skaičiais šiuo atveju pašoko nuo 79 iki ~1400 apsilankymų per dieną!

Ar norite, kad Jūsų verslas taptų sėkmės istorija?

Norite, kad Jūsų verslas taptų panašia ar dar geresne sėkmės istorija? Tuomet jau dabar atidžiau pasidomėkite, kuo yra išskirtinės SEO paslaugos, kurias “SEO generolai” teikia Lietuvos ir užsienio rinkose jau daugiau nei 10 metų.

Į kitus svarbiausius klausimus apie SEO atsakymų ieškokite čia: Kas yra SEO? Kokia SEO nauda ir tikslai?

Sėkmės!

 

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
error:
error: