fbpx

Ko SEO negali ir kada nepadės?

2022.07.18 / Aut. Donatas Viliamas

Neretai pradedantys verslininkai klaidingai mano, kad SEO gali išspręsti visas jų pardavimų problemas. DĖMESIO verslo savininkams ir vadovams!

SEO nekuria vertės ten, kur jokios vertės nėra. SEO tik atskleidžia vertę! O tam, kad kažkas pavyktų, vertė visų pirma turi egzistuoti.

Kalbant paprasčiau, SEO nėra “stebuklinga piliulė” kuri už Jus padarys verslą. SEO visų pirma yra labai geras tikslinio lankytojų srauto kanalas internete, kuris leidžia efektyviai pritraukti potencialių klientų. Deja SEO negali parduoti prekių ar paslaugų, jeigu prekės ar paslaugos potencialaus kliento nedomina, jis nemato pasiūlyme vertės, arba interneto svetainė (el.parduotuvė) jam nekelia pasitikėjimo. Tai labai svarbu suprasti!

Todėl prieš pradedant “Google” SEO optimizaciją, visų pirma derėtų įsivertinti, ar Jūsų verslas yra konkurencingas, t.y kokių konkrečių pranašumų turite lyginant su konkurentais? Jeigu pranašumų nėra, visų pirma išsigryninkite juos. Nes jeigu to nepadarysite pačioje pradžioje, tą teks daryti vėliau, arba verslas tiesiog nepavyks.

gyvenimas yra kelione - ne kova

Ir nors tai skamba pakankamai drastiškai, tik toks supratimas leidžia verslui ilguoju periodu išsilaikyti sunkioje konkurencinėje kovoje ir užkariauti lojalių klientų simpatijas. To nuoširdžiai Jums linkime.

Domina “SEO generolų” komandos teikiamos profesionalios SEO paslaugos ar konsultacijos? Užpildykite formą puslapio apačioje ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

CEO įmonėje SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius, prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos ir auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos, pardavimai internetu. Donatas strategiškai vadovauja agentūros "SEO generolai" klientų projektams. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. Savo SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 50 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as apie pardavimus internetu: https://www.viliamas.com/
Paskutiniai straipsniai kuriuos parašė Donatas Viliamas (Peržiūrėti įrašus)
  Atgal
  DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
  Vardas/Pavardė*
  El. paštas*
  Telefono numeris*
  Svetainės adresas*
  Pageidavimai, raktažodžiai*
  Žinutė išsiųsta sėkmingai
  Klaida. Pabandykite dar kartą
  Klientai
  edrauda_logo
  Pegasas logo
  Eoltas logo
  Ravak logo
  Raben logo
  RawPowders logo
  AtejoLaikas logo
  Velonova logo
  Ryterna logo
  PassCamp logo
  audita logo
  Verticia logo
  VersliLietuva logo
  aquajazz logo
  TiketaTour logo
  AverrGlow logo
  BalckFlorence logo
  Slider logo
  Priaugink logo
  Dentastra logo
  BalduSale logo
  investavimas logo
  andoy logo
  landero logo
  Tavosapnas logo
  Sportcup logo
  novus langai logo
  Teamhood logo