fbpx

Ko SEO negali ir kada nepadės?

2022.07.18 / Aut. Donatas Viliamas

Neretai pradedantys verslininkai klaidingai mano, kad SEO gali išspręsti visas jų pardavimų problemas. DĖMESIO verslo savininkams ir vadovams!

SEO nekuria vertės ten, kur jokios vertės nėra. SEO tik atskleidžia vertę! O tam, kad kažkas pavyktų, vertė visų pirma turi egzistuoti.

Kalbant paprasčiau, SEO nėra “stebuklinga piliulė” kuri už Jus padarys verslą. SEO visų pirma yra labai geras tikslinio lankytojų srauto kanalas internete, kuris leidžia efektyviai pritraukti potencialių klientų. Deja SEO negali parduoti prekių ar paslaugų, jeigu prekės ar paslaugos potencialaus kliento nedomina, jis nemato pasiūlyme vertės, arba interneto svetainė (el.parduotuvė) jam nekelia pasitikėjimo. Tai labai svarbu suprasti!

Todėl prieš pradedant dirbti su svetainės SEO optimizavimu, visų pirma derėtų įsivertinti, ar Jūsų verslas yra konkurencingas, t.y kokių konkrečių pranašumų turite lyginant su konkurentais? Jeigu pranašumų nėra, visų pirma išsigryninkite juos. Nes jeigu to nepadarysite pačioje pradžioje, tą teks daryti vėliau, arba verslas tiesiog nepavyks.

gyvenimas yra kelione - ne kova

Ir nors tai skamba pakankamai drastiškai, tik toks supratimas leidžia verslui ilguoju periodu išsilaikyti sunkioje konkurencinėje kovoje ir užkariauti lojalių klientų simpatijas. To nuoširdžiai Jums linkime!

Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
Klientai
edrauda_logo
Pegasas logo
Eoltas logo
Ravak logo
Raben logo
RawPowders logo
AtejoLaikas logo
Velonova logo
Ryterna logo
PassCamp logo
audita logo
Verticia logo
VersliLietuva logo
aquajazz logo
TiketaTour logo
AverrGlow logo
BalckFlorence logo
Slider logo
Priaugink logo
Dentastra logo
BalduSale logo
investavimas logo
andoy logo
landero logo
Tavosapnas logo
Sportcup logo
novus langai logo
Teamhood logo