+169.44% organinio srauto augimas (JAV rinka)

2021.01.03

Šį kartą jūsų dėmesiui mūsų vieno mūsų SEO kliento passcamp.com B2B/B2C svetainė, veikianti itin konkurencingoje JAV rinkoje ir pristatanti unikalų produktą – slaptažodžių saugojimo ir saugaus dalinimosi internetu programinę įrangą.

Esminis SEO iššūkis

Pradedant darbuotis su šiuo klientu, didžiausia problema buvo surasti pakankamą kiekį SEO raktinių žodžių, kurie klientui geriausiai konvertuoja ir pritraukia išties tikslinį srautą. Lygiagrečiai atmesti tuos, į kuriuos neverta investuoti nei laiko, nei finansinių išteklių.

SEO darbų rezultatas:

  • +169.44% organinio srauto augimas lyginant su analogišku 12 mėn. periodu

B2B-svetaine-USA-rinkoje-2020-vs-2019-SEO-optimizacija-2048x1312

SEO darbai kuriuos atlikome:

  1. Nustatėme klientui visus potencialiausius SEO raktažodžius B2B ir B2C segmentuose ir išskyrėme juos į atskirus sąrašus, kurių progresą nuolat sekdavome ir analizuodavome. (Raktinių skaičiaus neribojome)
  2. Nustatėme kliento konkurencinę aplinką Google paieškoje ir atlikę išsamią konkurentų nuorodų profilio analizę, nuosekliai vykdėme išorinio SEO optimizavimo darbus tikslinėje JAV rinkoje, pagal kliento turimą biudžetą.
  3. Kiekvienam svarbiausiam raktažodžiui kartu su klientu sukūrėme naują, edukacinį turinį ir jį optimizavome iš vidaus bei išorės.
  4. Pašalinome vidines SEO “kanibalizacijos” problemas tarp dubliuoto turinio ir įsitikinome, kad visi vidiniai URL yra unikalūs, bei optimizuoti unikaliems raktiniams žodžiams.
  5. Ištaisėme absoliučią daugumą vidinių techninių ir indeksavimo problemų ir šiuo metu kliento svetainės techninė būklė yra beveik ideali, neskaitant kelių neesminių smulkmenų.Technines-bukles-balas-98-1024x345

Domina seo paslaugos? Norite, kad ir Jūsų verslas taptų sėkmės istorija? Ieškote naujų eksporto galimybių US, UK, DE, IT, FR, ES, PL, LV, EE, SE, DK ir kt. rinkose? Siekiate stabilizuoti ar padidinti savo pardavimus “Covid19” akivaizdoje? Susisiekite jau dabar. Įvertinsime Jūsų SEO situaciją ir aiškiai atsakysime kaip galime Jums sukurti daugiau pridėtinės vertės.

Atgal
Domina paslaugos?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą
Klientai