fbpx

“Hostload Exceeded” klaida GSC įrankyje

2023.10.23 / Aut. Donatas Viliamas

Hostload Exceeded Error – “Google Search Console” įrankio klaida varginusi nemažai svetainių savininkų praėjusią savaitę.

Žemiau pateikiame vaizdą kaip atrodė ši “Google” įrankio klaida.

google-search-console-klaida-hostload-exceeded

Dėl šios klaidos taip pat sulaukėme klausimų iš savo klientų.

svetainiu klaida - Hostload exceeded

Panašu, kad ši klaida yra “Google” pusėje. Daugiau apie tai adresu: https://www.seroundtable.com/google-search-console-failed-hostload-exceeded-36252.html

Nenorintiems skaityti viso turinio anglų kalba, žemiau pateikėme santrauką lietuvių kalba, ką būtina žinoti apie šią klaidą.

  • Jei vis dar gaunate šią klaidą, jums tikrai nereikia dėl to nieko papildomai daryti, nes tai “Google”, o ne jūsų klaida.
  • Iš pradžių “Google” manė, kad klaida susijusi su interneto svetainių prieglobos (hostingo) serverių problemomis. Tačiau paaiškėjo, kad ši konkreti klaida susijusi su tuo, kad “Google Search Console” įrankis “Inspect URL / Submit to indexing” yra perkrautas šlamšto platintojų, aktyviai naudojančių šį įrankį. Tai oficialiai patvirtino “Google” atstovas John’as Mueller’is savo “Twitter” paskyroje.

John Mueller komentaras del Hostload Exceeded klaidos

CEO at SEO generolai®
Donatas Viliamas - įmonės MB "SeoReklama" įkūrėjas ir direktorius. Prekės ženklo "SEO generolai" savininkas. Specializacija: SEO strategijų kūrimas, konkurencinės aplinkos analitika, SEO konsultacijos, auditai, gilus techninis SEO, strateginis planavimas, copywriting'as, verslo konsultacijos. Donatas strategiškai vadovauja SEO klientų projektuose. Rašo seogenerolai.lt tinklaraštį. Reguliariai atlieka SEO testus, kad suprastų „Google“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų elgseną. SEO karjerą pradėjo 2009 m. kaip laisvai samdomas SEO specialistas. 2013 m. įkūrė SEO įmonę, kuri jau dirbo su daugiau nei 100 kompanijų vykdydama SEO projektus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asmeninis blog'as https://www.viliamas.com/
Atgal
DOMINA PASLAUGOS?SUSISIEKITE
Vardas/Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Svetainės adresas*
Pageidavimai, raktažodžiai*
Žinutė išsiųsta sėkmingai
Klaida. Pabandykite dar kartą